D. Lavrinovičius atskleidė, kaip atskirti krepšininkų ir futbolininkų žmonas | Diena.lt

D. LAVRINOVIČIUS ATSKLEIDĖ, KAIP ATSKIRTI KREPŠININKŲ IR FUTBOLININKŲ ŽMONAS

  • 0

Interneto žvaigždei, komediantui Mantui Bartuševičiui ir vienam iš žymiausių Lietuvoje brolių, krepšininkui Darjušui Lavrinovičiui šįkart teko žaisti vienoje komandoje – suvienyti jėgas bei tapti bendrininkais iššūkyje.

Užduotis pasitaikė ne iš paprastųjų – atspėti kuri iš jiems fotografijose pristatytų gražuolių yra krepšininkų žmonos, o kurios – ne.

Iššūkio metu komandai buvo pateiktos net 10 įspūdingų damų iš Lietuvos bei užsienio fotografijos, o pergalei reikėjo bent 7 teisingų atsakymų. „10 iš 7?“, – tikslinosi Darjušas. Mantas paantrino, kad tiek atspėti būtų labai gerai. Kiekvienai nuotraukai iššifruoti jiems buvo skirta vos po 30 sekundžių.

Darjušas vadovavosi savo vertinimo paslaptimi ir ja atvirai dalinosi su Mantu: „Reikia žiūrėti taip: jeigu graži, reiškia – futbolininko žmona. Jeigu labai graži, reiškia – krepšininko žmona“. Paneigti šios hipotezės negalima, nes abiems vyrams parengtas iššūkis pasirodė vieni niekai – dalyviams šypsojosi sėkmė.

Reikia žiūrėti taip: jeigu graži, reiškia – futbolininko žmona. Jeigu labai graži, reiškia – krepšininko žmona.

Darjušas netgi atskleidė žinantis, kuri iš jų yra puiki šeimininkė ir su kuria jau teko susipažinti. Tačiau net ir analizuodami gražuolių iš Lietuvos fotografijas jie ne visuomet galėjo atsakyti nepasitarę tarpusavyje ar nenustebinę kiek netikėtais spėjimus lemiančiais kriterijais.

Neįtikėtina, tačiau tokios komandinės sėkmės Betsafe iššūkiuose dar nebuvo – iš Manto ir Darjušo lūpų, tarp šmaikščių pasisakymų, išsprūdo tik vienas neteisingas atsakymas!

Visą Betsafe iššūkį gali pamatyti čia. 

Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS