D. Šemberas – apie tiesioginio eterio stresą ir jautriausias akimirkas | Diena.lt

D. ŠEMBERAS – APIE TIESIOGINIO ETERIO STRESĄ IR JAUTRIAUSIAS AKIMIRKAS

  • 0

Įpusėjo LNK grupės transliuojamas UEFA EURO 2020 čempionatas, per kurį parodyta kelios dešimtys tiesioginių laidų „Laisvas smūgis“, kuriose garsiausi šalies futbolo ekspertai analizuoja kiekvienas čempionato varžybas. Dėl Europos futbolo čempionato pirmąsyk į tiesioginį televizijos eterį žengė ir vienas garsiausių šalies futbolininkų Deividas Šemberas, kuriam nauja veikla tapo tikru išbandymu.

„Tiems, kas neturi darbo tiesioginiame eteryje patirties, – tai didelis stresas. Priprasti prie eterio reikia laiko, stresą valdyti dar mokausi, bet kiekvieną dieną jaučiuosi vis užtikrinčiau“, – sako D. Šemberas, kuris kartu su kitais futbolo ekspertais, Valdu Ivanausku, Edgaru Jankausku, Arūnu Klimavičiumi analizuoja varžybas kartu su laidos vedėju Martynu Starkumi.

„Gerai, kad šalia yra Martynas, tikras profesionalas, kuris mus jaučia ir, pamatęs mūsų pasimetimą, ištraukia už ausų“, – juokiasi Deividas.

Tačiau nauja veikla buvusiam profesionaliam futbolininkui labai patinka: „Panaši profesionali laida galėtų likti ir po čempionato, joje būtų analizuojamos futbolo A lygos varžybos“.

Nors laidos baigiasi gerokai po vidurnakčio, Deividas sako, kad miego jam užtenka: „Nuovargiu irgi nesiskundžiu, nes jei nevargsi, nieko neturėsi.“

Tiesa, apžvelgę vėlyvąsias varžybas vyrai skuba namo, diskusijų po tiesioginio eterio nebetęsia. „Visą dieną trunkantis tiesioginis eteris išvargina, važiuoju namo miegoti, nes iš pat ryto turi keltis į darbą“, – sako D. Šemberas, taip pat vadovaujantis baldų gamybos įmonei.

Įpusėjus čempionatui, D. Šemberas apžvelgė ir bendrą situaciją. „Nors lyderiai yra tie, kurie buvo prognozuoti, netikėtai gerai čempionate pasirodo olandai ir italai, panašu, kad turės nutilti skeptikai, kurie abejojo, ar šios rinktinės gali kovoti dėl medalių. Mane labai nuvylė ispanų žaidimas, jų akademinis futbolas susiduria su didelėmis problemomis“, – sakė vyras.

Kaip vienas gražiausių čempionato akimirkų Deividas įvardija Danijos rinktinės atsitiesimą po Christiano Erikseno nelaimės. Danijos futbolo žvaigždė susmuko ant vejos, o komandos draugai apstojo ratu, siekdami jį pridengti. „Tai vienas gražiausių dalykų šiame čempionate, užkariavęs viso pasaulio dėmesį. Dar mane labai sujaudino, kaip Olandijos rinktinė pagerbė savo priešininko, Šiaurės Makedonijos futbolo legendos Gorano Pandevo atsisveikinimą su nacionaline rinktine įteikdami marškinėlius su 122 numeriu – tiek varžybų rinktinėje buvo sužaidęs legendinis futbolininkas. Tokie momentai rodo, kad futbolas nėra tik sportas, jis puoselėja ir bendražmogiškas vertybes“, – sako D. Šemberas.

„Laisvas smūgis“ – kasdien per LNK ir BTV Europos futbolo čempionato UEFA EURO 2020 metu.

GALERIJA

  • D. Šemberas – apie tiesioginio eterio stresą ir jautriausias akimirkas
  • D. Šemberas – apie tiesioginio eterio stresą ir jautriausias akimirkas
  • D. Šemberas – apie tiesioginio eterio stresą ir jautriausias akimirkas
LNK arch.nuotr.
Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS