D. Virbilaitės sėkmė Anglijoje: koncertuoja populiariausiuose baruose | Diena.lt

D. VIRBILAITĖS SĖKMĖ ANGLIJOJE: KONCERTUOJA POPULIARIAUSIUOSE BARUOSE

  • 7

Antradienio KK2 laidoje – dar viena sėkmingos emigrantės istorija. 2005 metais Donata Virbilaitė dalyvavo kultiniame LNK televizijos projekte „Kelias į žvaigždes“, vėliau siekė karjeros Lietuvoje, tačiau galiausiai emigravo į Didžiąją Britaniją.

Beje, emigravo paskatinta mamos. Mergina nusipirko bilietą į Londoną ir ten apsigyveno pas savo draugę. Dirbti teko vos tik atvykus į svečią šalį: „Nemylėjau šito miesto, nenorėjau čia būti, bet tiesiog buvau. Galvojau, pabandysiu. Dirbau po 5–6 dienas per savaitę“.

Dabar viskas pasikeitė – Donata koncertuoja geriausiose salėse ir populiariausiuose baruose Anglijoje. „Tikrai dažnai dalyvavome ir geruose radijo festivaliuose, važiavome į Vokietiją, Londone turėjome nemažai koncertų prestižinėse vietose, pavyzdžiui „Hundred club“, kuriame grojome praeitais metais. Tai yra vieta, kur karjerą pradėjo visi, net „Metallica“, – šį antradienio vakarą 19 val. 30 min. laidoje KK2 pasakos D. Virbilaitė.

Nemylėjau šito miesto, nenorėjau čia būti, bet tiesiog buvau. Galvojau, pabandysiu.

Maža to, Donata ne tik dainuoja, Londone dirba ir manekene: „Tai yra labai gerai apmokamas darbas, tik sudėtinga jį gauti, jeigu tavo figūra nėra standartinė“.

Taip pat Donata vaidina ir Bolivudo filmuose. „Jie turi pinigų ir važiuoja į Londoną filmuoti meilės istorijų. Paskambina ir sako: turim darbo. 5 valandas pasifilmuoji ir gauni 100–150 svarų“, – kalbės D. Virbilaitė.

Neseniai Donata pradėjo dar vieną veiklą – pradėjo mokyti vaikus dainuoti. „Mokau ne tik vaikus, turiu porą merginų, kurios ateina pas mane pasidainuoti, išmokti pratimų, išmokti naudotis scenos instrumentais. Jos ne lietuvės“, – pasakos D. Virbilaitė.

Rašyti komentarą
Komentarai (7)

Lddp

Pust su fleita

jurgis

kokius instrumentus ji įvaldžiusi?

jhr

Graži moteris...Sėkmės jai.
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS