Dainininkė R. Ščiogolevaitė susilaukė penktosios atžalos | Diena.lt

DAINININKĖ R. ŠČIOGOLEVAITĖ SUSILAUKĖ PENKTOSIOS ATŽALOS

  • 24

Antradienį dainininkė Rūta Ščiogolevaitė susilaukė dukrelės, rašo portalas delfi.lt.

Tai – jau penktoji dainininkės atžala.

R. Ščiogolevaitė naujagimio susilaukė su sutuoktiniu Rolandu Damijonaičiu. Su juo dainininkė susituokė 2013 metų birželį Kaune.

Porai tai yra ketvirtas vaikas. R. Ščiogolevaitė ir R. Damijonaitis dar augina Adomą, Aroną, Agnarą ir dukrą Anabelę.

Dar vieno sūnaus dainininkė susilaukė su žinomu šokėju Deividu Meškausku.

Pastaruoju metu R. Ščiogolevaitės santykiai su sutuoktiniu buvo įtempti.

R. Damijonaitis „Facebook“ asmeninėje paskyroje yra rašęs: „Viskas gyvenime yra tik neatleistinos nuodėmės. Ypač tos, kurias padaro vyrai. Tai išvis, jergau jergau, kaip baisu. Tik moterys yra aukos, vargšės, o vyrai „tvorų“ gadintojai, moterų išnaudotojai. Jei jūs (moterys) tiek nevestumėte iš kantrybės, kartais net specialiai provokuodamos, o daugiau palaikytumėte mus – savo vyrus, kurie: stengiasi, dirba, išlaiko šeimą, padeda su vaikais, dirba sunkius buities darbus, mažai miega, o kitą rytą vėl viskas iš pradžių. Kaip gaila, kad toks didžiulis kiekis žmonių neišsaugo santuokų. Pas kitas neina, negeria, nelošia, neskriaudžia jūsų. Tai mažiau būtų nesąmonių, pykčių ir skyrybų šiais laikais. Anksčiau moterys knygas skaitydavo, kai nėščios būdavo ir vaikus migdydavo, o dabar tik įlendi į feisbuką, žiū ir psichologijos, ir pediatrijos (skiepijimo) mokslus gali baigti per 3 savaites. Kam tie dundukai gydytojai mokosi 10 metų univere??? Ir iškart galima psichikos sutrikimus pradėt nustatinėt aplinkiniams“.

P. Peleckio / Fotobanko ir feisbuko nuotr.

R. Ščiogolevaitė  tada taip pat nusprendė nebetylėti. „Jeigu tėtis su vaiku sėdi visą dieną – tai jis pavargo. Jeigu mama sėdi su vaiku tris metus – tai ji nieko neveikia“, – „Facebook“ paskyroje mintimis dalijosi dainininkė.

Šeštadienį atlikėja nustebino stiliaus pokyčiais – moteris nusirėžė plaukus. 

„Nusikirpau plaukus! Na, heiteriai, paheitinkit greičiau, juk kaip be pastabų, kad reikia atitikti jūsų grožio ir stiliaus sampratą“, – po įkelta nuotrauka rašė atlikėja. Tokie moters pokyčiai sulaukė daugybės komentarų, visi tvirtino, kad toks įvaizdis R. Ščiogolevaitei itin tinka.

„Man gražu. Aš už stiliaus pokyčius“, – rašė atlikėja Vilija Pilibaitytė-Mia. Tačiau atlikėjas Vilius Tarasovas stebėjosi tokiu R. Ščiogolevaitės žingsniu ir klausė, kodėl ji nusprendė nusikirpti plaukus. „Visada buvau trumpų plaukų fanė, keletą kartų kirpau trumpai, bet vis pasiduodavau kitų nuomonėms, kad reikia ilgų. Gal jau laikas gyventi sau?“ – retoriškai klausė atlikėja.

GALERIJA

  • Dainininkė R. Ščiogolevaitė susilaukė penktosios atžalos
  • Dainininkė R. Ščiogolevaitė susilaukė penktosios atžalos
Rašyti komentarą
Komentarai (24)

Anonimas

Jos tėvas rusas o motina kosmopolitine plaš........

stacias

jį valkiojosi ir Vokietijoj tai ar yra kuris vaikas frico uzstumtas

O kas cia blogo 5vaikai labai gerai,puiki mama ir puiki dainininkė,o kiekvienoje seimoje būna visko,tik vieni slepia o kiti kartais pratrūksta,ir is kur nuo skirtingų vyrų vaikai,jei nuo 2jų?
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS