Du sporto pasaulyje žinomi vyrai susitiks jiems neįprastoje kovoje: kam pavyks nugalėti? | Diena.lt

DU SPORTO PASAULYJE ŽINOMI VYRAI SUSITIKS JIEMS NEĮPRASTOJE KOVOJE: KAM PAVYKS NUGALĖTI?

  • 4

Šį šeštadienį vienas prieš kitą stos du Lietuvos sporto pasaulyje žinomi vyrai – sunkumų kilnojimo čempionas Ramūnas Vyšniauskas ir neseniai boksininko karjerą pradėjęs bei pergalę šioje kovoje išplėšęs reperis Vytautas Medineckas-Ironvytas.

Tiesa, šįkart šių sportininkų kova bus kiek kitokia – fizinės savo jėgos jie tikrai nedemonstruos. Vietoje to jie rinksis žaidimą „galvOK“, kuriame reikalingi originalūs sprendimai ir išmonė.

R. Vyšniauskas stos į kapitono Marijaus Mikutavičiaus komandą, o Ironvytas į sukčiausius klausimus atsakyti bandys kartu su Mantu Katleriu.

Nors šios laidos herojus vedėjas Andrius Žiurauskas pristatys kaip žinomus sunkiasvorius, vėliau bus stipriai nustebintas – pasirodo, kad nepaisant šių titulų ir ištreniruotų kūnų, šie žinomi vyrai turi ir silpnybių. Daugeliui pasirodytų, kad tai su sportu nedera, tačiau Ironvytas prisipažins ne tik mėgstantis saldumynus, bet ir valgantis juos itin gausiai, o ypač – kelionėse. „Kodėl viskas taip neteisinga?!“ – tai išgirdęs gyvenimo krečiamais pokštais negalės patikėti A. Žiurauskas.

Laidoje kone visi klausimai bus susiję su kelionėmis ir geografija. A. Žiurauskas sakys, jog tai – savotiška duoklė keliauti mėgstančiam kapitonui M. Katleriui.

„Mieli žiūrovai, jūs tikriausiai pastebėjote statistiką, kad šiame sezone Marijus akivaizdžiai pirmauja. Tad šiandien specialiai sudėjome klausimus, kurie turėtų būti artimesni M. Katleriui. Mantai, mes tau padedame“, – sakys laidos vedėjas.

Tačiau ar šie klausimai Manto komandai išties padės išplėšti pergalę? Jo komandos narys Ironvytas netrukus pasidalins ne tokia džiuginančia žinia… „Aš mokykloje trejus metus turėjau geografijos pataisų. Trejus metus!“ – besijuokdamas prisipažins Mantui jis.

Tuo tarpu M. Mikutavičių ir R. Vyšniauską netrukus sudomins tema apie areštinę – abu pripažins, kad jaunystėje jiems čia yra tekę apsilankyti ir patiems. Kaip paaiškės vėliau, po šia tema slėpsis klausimas apie Dominikos Respubliką – Ramūnas pasidalins, kad ir pats yra čia atostogavęs. Tačiau ar jo žinios pravers? „Jei tu buvau Dominikoje ir sakai, kad visą atsimeni, vadinasi, tu ten nebuvai“, – juokais teisinsis Ramūnas.

Laida „galvOK“ – šiandien 19.30 val. per TV3.

Rašyti komentarą
Komentarai (4)

ALGIS

VIENAS LABIAU ŽINOMAS , KAIP DOPINGO VARTOTOJAS .

tryda

vysniukas eilini kart pratrys ir tuo dvikova baigsis

YRA NAUJAS TESTAS?

Nuo kada dopingo mėgėjas sportininkas??
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS