E. Dragūnas taps muzikinio projekto teisėju: scenai nereikia vidutinybių | Diena.lt

E. DRAGŪNAS TAPS MUZIKINIO PROJEKTO TEISĖJU: SCENAI NEREIKIA VIDUTINYBIŲ

  • 2

Pavasarį LNK televizijos eteryje startuosiantis muzikinis projektas „Finalo ketvertas“, kuriamas pagal tarptautinį formatą „Final Four“, nepaliauja stebinti.

Šalia muzikos prodiuserio Martyno Tylos ir režisieriaus bei atlikėjo Vido Bareikio trečiąją teisėjo kėdę užims vienas populiariausių Lietuvos atlikėjų, nesuskaičiuojamos gausybės superhitų kūrėjas Egidijus Dragūnas.

Egidijus teigė, kad jo teisėjavimas bus nenuspėjamas. „Visi žinom kažkokių gerai dainuojančių žmonių, kurie niekada netaps žvaigžde. Scenai nereikia vidutinybių ar tik gerai dainuojančių vokalistų – arenas ir stadionus gali rinkti tik tas, kuriam užlipus į sceną publikai užgniaužia kvapą. Kas gaus mano palaikymą, priklausys nuo labai skirtingų faktorių ir ne visi juos supras,“ – žodžių į vatą nevyniojo dainų autorius ir atlikėjas.

Visi žinom kažkokių gerai dainuojančių žmonių, kurie niekada netaps žvaigžde.

Projekto rengėjai atskleidė, kad svarbiausia jiems – neginčijamas teisėjų profesionalumas. „Egidijus – žmogus, kuris jau daugiau nei du dešimtmečius yra Lietuvos muzikos olimpe. Su jo dainomis, karaliaujančiomis topų viršūnėse, užaugo ne viena karta. SEL yra daugybę apdovanojimų pelniusi grupė, savo aktualumą ir profesionalumą kas kartą įrodydama daugiatūkstantines minias sutraukiančiuose koncertuose. Projekte ieškome tikros megažvaigždės ir tikime, kad būtent Egidijus yra žmogus, kuris gali nuspėti, kas vertas ilgametės šlovės ir žiūrovų dėmesio,“ – teigė šou prodiuseris Laurynas Šeškus.

Jau anksčiau buvo atskleista, kad kitas dvi teisėjų kėdes užims muzikos atlikėjų vadybininkas Martynas Tyla ir aktorius, režisierius bei dainininkas Vidas Bareikis.

Kovo 3–ąją startuosiančio projekto vedėjais taps Rolandas Mackevičius ir Mantas Stonkus.

Rašyti komentarą
Komentarai (2)

Anksčiau stadione rėkdavo "Teisėją ant muilo"

O kas nors būtinai garsiai surikdavo: "neverta, muilas smirdės"

Ach tiekto

Na labai labai gaila kad tokia net nevidutinybė spręs žmonių likimus. Skauda širdį kad toks plevėsa ir net ne autoritetas galės spręsti apie kitų sugebėjimus. Jam pačiam dar reikia išmokti kultūros ir dainavimo meno. Na aišku, gaila kad toks lietuvių prastas skonis.

SUSIJUSIOS NAUJIENOS