E. Dragūnas: už gerą visada viskas grįžta geru | Diena.lt

E. DRAGŪNAS: UŽ GERĄ VISADA VISKAS GRĮŽTA GERU

  • 5

Iki didžiųjų grupės SEL koncertų šįmet pradžios liko mažiau nei mėnesis. Grupė Lietuvoje liepos 6-ąją surengs tradicinį pasirodymą Klaipėdoje, Vasaros estradoje. Kaip ir daugelį metų, taip ir šįmet grupės lyderis Egidijus Dragūnas nepamirš tų, kuriems pamatyti tokio lygio šou dėl įvairių priežasčių paprastai nepavykta.

„Taip, tradicijų nelaužysime ir šįmet. Maža to, padidinsime paramos apimtis. Šįmet padovanosiu dar daugiau kvietimų į savo šou Klaipėdoje vaikams iš globos namų. Kasmet išdalijame keturženklę sumą kvietimų, nes poreikis būna didelis, o tai suteikia didelį džiaugsmą visai mūsų komandai“, – kalbėjo SEL žvaigždė.

Man patinka remti, dovanoti įspūdį, parodyti dėmesį.

Pasak Egidijaus, po pasirodymų, kuriuose dalyvauja specialiai į šou pakviesti vaikai iš globos namų, jis sulaukiau daug padėkų. Atlikėjui vaikai siunčia ir tekstines padėkas, ir piešinius. „Už gerą visada viskas grįžta geru. Man patinka remti, dovanoti įspūdį, parodyti dėmesį. Niekada nepavargsiu to daryti“, – sakė filantropija ne vienerius metus užsiimantis E.Dragūnas.

Beje, garsenybė pritaria siekiui, kad Lietuvoje apskritai nebeliktų globos namų, o vaikai būtų integruojami į šeimas ir augtų tokioje aplinkoje.

SEL šou organizatoriai į koncertą Klaipėdoje, liepos 6-ąją, pakvies vaikus iš globos namų, su lydinčiais asmenimis. Šį kartą bilietai bus suteikti Vakarų Lietuvos regiono globos namų auklėtiniams. Koncerto rengėjai prašo iki Joninių parašyti adresu selfilantropija@gmail.com, kur bus suderintos visos detalės dėl pakvietimų.

Primename, kad grupė organizuoja tradicinį koncertą pajūrio gyventojams ir svečiams, kuris sudrebins Klaipėdą jau Mindaugo karūnavimo dieną. Koncerto metu skambės geriausi visų laikų kūriniai ir naujos grupės dainos, kartu pasirodys bene geriausia profesionalių muzikantų grupė, balsingiausi pritariantieji vokalistai, akis džiugins įspūdingo dydžio scena ir vaizdo projekcijos.

Rašyti komentarą
Komentarai (5)

Julė

Jo „gerumas" visada grįžta su kaupu. Apgaudinėdamas statė namą Pavilnyje, tai reikalaujama nugriauti ar sumažinti. Besikeikdamas išgėręs ginčijasi su policija, tai tas jo „gerumas" grįžta baudomis. Pasityčiojo ir tikėjimo, tai irgi „gerumas" baumerangu grįš.

Gerumą kūrė ant klozeto

su Vėlyviu, pritariant cololams ir andriuliams. Išsityčioję iš pagarbos žmogui ir jo tikėjimui, prakalbo apie gerumą...

Marijus

Už keiksmus negrįžta keiksmais.
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS