F. Kirkorovas draudimą atvykti į Lietuvą apskundė aukštesniam teismui | Diena.lt

F. KIRKOROVAS DRAUDIMĄ ATVYKTI Į LIETUVĄ APSKUNDĖ AUKŠTESNIAM TEISMUI

Rusijos atlikėjas Filipas Kirkorovas aukštesniam teismui apskundė draudimą jam atvykti į Lietuvą.

Vilniaus apygardos administracinis teismas birželio 14 dieną atmetė atlikėjo skundą ir paliko galioti Migracijos departamento sprendimą, draudžiantį penkerius metus atvykti į šalį.

Kaip BNS informavo šio teismo atstovas Audris Kutrevičius, atlikėjas birželio 28 dieną pateikė skundą, kuriame prašoma panaikinti teismo sprendimą ir priimti naują – panaikinti Migracijos departamento draudimą.

Šį skundą nagrinės Lietuvos vyriausiasis administracinis teismas.

Vilniaus apygardos administracinis teismas padarė išvadą, kad Migracijos departamentas turėjo pagrindą F. Kirkorovo veiksmus vertinti kaip keliančius grėsmę valstybės saugumui.

Teismo teigimu, Užsienio reikalų ministerija rašte Migracijos departamentui nurodė, kad F. Kirkorovas yra populiarus Rusijos atlikėjas ir prodiuseris, dėl savo aktyvios koncertinės ir organizacinės veiklos darantis įtaką įvairiems visuomenės sluoksniams Rusijos ir kitose buvusios SSSR valstybėse.

Be to, jo koncertinė veikla užsienio valstybėse oficialių Rusijos pareigūnų atvirai įvardijama kaip šios šalies „minkštosios galios“ sklaidos įrankis, F. Kirkorovas nuolat lankosi ir koncertuoja Rusijos neteisėtai aneksuotame Krymo pusiasalyje, taip sąmoningai paneigdamas Ukrainos teritorinį integralumą ir suverenitetą bei netiesiogiai pateisindamas agresyvius Kremliaus veiksmus.

F. Kirkorovas į „juodąjį sąrašą“ įtrauktas Užsienio reikalų ministerijos prašymu. Ministras Gabrielius Landsbergis yra sakęs, kad žinomas atlikėjas savo daugkartiniais apsilankymais neteisėtai aneksuotame Krymo pusiasalyje „sąmoningai neigė Ukrainos teritorinį integralumą ir suverenitetą bei tokiu būdu netiesiogiai pateisino agresyvius Rusijos Federacijos veiksmus“.

Pasak G. Landsbergio, F. Kirkorovo dalyvavimas koncertuose Kryme „iš esmės kenkia Lietuvos nacionaliniam saugumui“.

Rašyti komentarą
Komentarai (23)

Visame

Pasaulyje pramogų žvaigždės flirtuoja su politikais dėl abipusės naudos Antai Tylioji Tylor Swift pareiškė remianti demokratų partija, Muzika vienija žmones! Tenka bendrauti su žvaigždių vadybininkais,gana sunku prisikviesti į Lietuvą koncertuoti pasaulines zvaigzdes,Be abejo naujame Zalg stadione sulauksime Ypatingų koncertu

Siaip tai

Labiausiai dziaugiasi radzis kad konkurento cigono neisileidzia.galetu ta kremliaus makaka per siena nelegaliai sliopint,bet sunku su kablukais

Klaipėdietė

Kirkorovas nieko dėtas,bet lietuviai tikri vagys,Gražinti pinigus už nebūta koncertą nenori.
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS