F. Kirkorovas paaiškino, kodėl po 30 metų darbo buvo atleista ištikima jo namų tvarkytoja | Diena.lt

F. KIRKOROVAS PAAIŠKINO, KODĖL PO 30 METŲ DARBO BUVO ATLEISTA IŠTIKIMA JO NAMŲ TVARKYTOJA

Garsus Rusijos dainininkas Filipas Kirkorovas paaiškino, kodėl prieš pusmetį po 30 metų darbo buvo atleista jo namų tvarkytoja Liudmila Dorodnova.

Apie tai Rusijos estrados žvaigždė papasakojo leidiniui dni.ru.

„Aš jos neatleidau. Paprasčiausiai moteris jau yra tokio amžiaus, kad aš tiesiog negaliu jos versti lakstyti po visą namą. Jame ir dvi jaunos nelabai susitvarkytų“, – atlikėjas paaiškino išsiskyrimą su 80-mete L. Dorodnova.

F.Kirkorovas patikslino, kad namų tvarkytoja gavo išeitinę.  „Tai buvo labai padori pinigų suma.  Artimiausius 10 metų tie pinigai jai užtikrins gerą gyvenimą“, – tvirtino dainininkas.

Pasak atlikėjo, po atsisveikinimo su buvusia namų tvarkytoja jis nesimatė, nes „dabar labai sudėtinga situacija dėl koronaviruso, o žmonėms, kuriems daugiau nei 70 metų, eiti į lauką negalima“.

Paprasčiausiai moteris jau yra tokio amžiaus, kad aš tiesiog negaliu jos versti lakstyti po visą namą.

F. Kirkorovas mano, kad L. Dorodnova dabar gyvena puikiai ir turi su kuo bendrauti – giminėmis, draugėmis.

Dainininkas pridūrė, kad kol kas nesirengia samdyti naujos tarnaitės, nes yra išrankus ir beveik nieko neįsileidžia „į savo pasaulį“.

„Kai aplink visi išduoda ir parduoda, patekti į mano komandą arba tapti mano draugu beveik nerealu“, – paaiškino artistas.

Dėl šios priežasties jis linkęs naudotis patikrintais ryšiais.

Be kita ko, F. Kirkorovas pasiskundė, kad dėl nelengvos ekonominės padėties negali išsiplėsti taip, kaip norėtųsi.

Anksčiau buvusi namų tvarkytoja L. Dorodnova vienai televizijos laidai yra taip paaiškinusi atleidimą iš darbo: „Paprasčiausiai jis dėl kažko įsižeidė ir man pasakė – važiuok  į savo namus. Štai ir viskas“.

Moteris teigė, kad tarp jos ir atlikėjo tiesioginių konfliktų nebuvo, ji su dainininku elgėsi kaip su savo vaiku, o su patikėtomis užduotimis susitvarkydavo.

GALERIJA

  • Filipas Kirkorovas
  • Filipas Kirkorovas
Rašyti komentarą
Komentarai (6)

Tapinienė

Dykaduoniui ir Lietuvos etatiniam skundikui rusiška dainininkų kilmė subinę drasko?Norėtų,kad koncertų organizatoriams skirtus pinigus,jo garbinamai Baltarusijos "prezidentei" Svietkai atiduotų.Durnas tas Tapinas oi durnas.

FTW

O JO MAJO KOKIA AKTUALI ŽYNIA

ALGIS

Man jis panašus į pabaisą .
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS