Festivalio „Galapagai 2019“ staigmena: pristato naująją Valtinės sceną (programa) | Diena.lt

FESTIVALIO „GALAPAGAI 2019“ STAIGMENA: PRISTATO NAUJĄJĄ VALTINĖS SCENĄ (PROGRAMA)

  • 0

Šią vasarą naujai atgimusi velniškai patraukli, kinematografiška Palūšės Valtinė jau tapo šio sezono traukos objektu: savaitgaliais visa pakrantė pilna žmonių. Liepos 26-27 dienomis – festivalio „Galapagai 2019“ metu – ten įsikurs viena scenų. Šiandien pristatoma Valtinės muzikinė programa ir visas „Galapagų“ line-up‘as.

Sulaužyti standartai ir stereotipai, neįtikėtini kostiumų deriniai, kiekvieną kartą pribloškianti išvaizda ir kvapą gniaužiantis balsas – tik maža dalis spektaklio, kuriamo scenoje. Pirmasis drag festivalis Lietuvoje, pirmasis muzikinis vaizdo klipas su drag queens – Alen Chicco yra išskirtinis atlikėjas, nebijantis atvirai demonstruoti šios kultūros ir kurti pasirodymų pagal savo taisykles. „Galapagų“ publika jį pamatys Valtinės scenoje. Alen Chicco žada neužmirštamą šou su daugybe staigmenų žiūrovams.

Taip pat Valtinėje pasirodys, kaip jie patys sako, multi-sąmoninis organizmas „Iris Tempest“, įtraukiantis savo alternatyviu roku, džiazu, eksperimentine muzika. Vilniuje vos prieš metus susibūrusi grupė jau buvo pastebėta debiutantų konkurse „Garažas“. Toliau – tik į priekį.

Kitas dėmesio vertas vardas – matematinio roko grupė „jautì“, susibūrusi prieš tris metus, grojusi įvairiuose muzikos festivaliuose. Šiais metais jie išleido debiutinį albumą „Too fat to run“ ir surengė jo pristatymo turą septyniuose miestuose.

Valtinės scenoje pasirodys ir Radvilas RA, ar tiesiog Radvilas, publikos mėgiamas dėl stipraus „raggamuffin“ balso tembro bei netradicinių hiphopo muzikai aranžuočių, apimančių stilistikas nuo klasikos iki house ritmo.

Karjerą pradėjęs nuo stipraus dueto su rusakalbiu reperiu Slem ir griežtų Vilniaus mikrorajonų romantika kvepiančių repo tekstų, dabar Radvilas rašo savo naują debiutinį albumą, kuris nukryps nuo visų stilių ir sukurs savitą, romantiškai urbanistinę atmosferą. Naujas kūrinys su Lilu – jau pakeliui!

Dar vienas garantuotas „Galapagų“ atradimas – „Šuo Leila“. „Mes kuriame ne tik muziką, bet ir gyvenimą sau bei vienas kitam. Savo muzika ieškome atsakymų į neaiškius klausimus. Stengiamės būti nuoširdūs, mėgautis pojūčiu ant scenos ir tuo dalintis su aplinkiniais“, – sako kompanija, jau besikraunanti krepšius į festivalį.

Ir tegul pakimba virš Valtinės scenos muzikos vaivorykštė: čia gros „Strings Of Earth Orchestra“, liejanti puikų visų spalvų skambesį – nuo regio iki indie roko. Jie groja beveik viską. Jie kalba apie meilę, taiką, jūrą, vandenyną, kosmosą ir vidurnakčio vairuotojus. Jų koncertuose netrūksta hipiško džemo ir laisvės. Ir visa tai vyksta mažo orkestro pavidale. Žemės planetoje. Festivaliautojams jie žada pristatyti savo debiutinį albumą ir puokštę gyvų pasirodymų.

Grupės lyderis Mantas Meškerys jau spėjo apšilti kojas Valtinės scenoje savo solo koncerte. Atlikėjui ten taip patiko, kad pasiliko visam savaitgaliui. Koncertas „Galapaguose“ neabejotinai visiems bus įsimintinas vasaros nuotykis.

Valtinės krantinėje bus ne tik muzikos, bet ir vandens pramogų: valčių nuoma, vandens dviračiai, supai, veiks pirtis su kubilu. Nuo pagrindinės festivalio zonos į Valtinę bus galima patekti pažintiniu taku arba savo malonumui išbandyti vandens taksi.


Visi festivalio „Galapagai 2019“ pasirodymai:

Liepos 26 d., penktadienis

PAGRINDINĖ SCENA

18.30 Junior;

19.50 BA.;

21.10 Tommy Cash (Estija);

22.20 G&G Sindikatas;

23.30 IAMDDB (JK);

00.50 Rusko (JK).

ANTROJI SCENA

15.20 Angelou;

16.30 Cheri;

17.40 „Flying Saucer Gang“;

00.45 Free Finga pristato vakarėlį „Suartėjimas“;

01.45 DJ Gerry;

02.15 Showcase karuselė: Sanda, Palmboi, Keanu, Cheri;

02.45 DJ Vunderkinde;

03.45 Remedy;

04.45 Vaiper.

PALŪŠĖS VALTINĖ-BARAS

18.00-22.00 DJ Vargas

SILENCE DISCO

Nuo 22 val:

DISCO / HOUSE CHANNEL: Galinis, Gustavo, Vinclovas;

POP CHANNEL: Andyvacho, Čeida;

URBAN CHANNEL: Lukas Mi, Not a DJ, Mamania.

Liepos 27 d., šeštadienis

PAGRINDINĖ SCENA

17.00 Sinickis;

18.20 Daddy Was a Milkman;

19.40 Lilas ir Innomine;

21.00 Jazzu;

22.20 DUB FX (Australija);

00.20 Solo Ansamblis;

01.30 Happyendless.

ANTROJI SCENA

11.00 Humoro klubas

13.20 Kitokie pasikalbėjimai su „PravalTuro“ direktoriumi V. Mikaičiu (kalbina M. Katleris)

14.10 The Station

16.10 Vidas Bareikis

NEONKĖS

00.00 Utopius;

01.00 The Sneekers ft. Antturz;

03.00 NoJoke;

11.00 Iris Tempest;

13.00 Šuo Leila;

15.00 Strings of Earth Orchestra;

17.00 jautì;

19.00 Radvilas Ra;

21.00 Alen Chicco.

SILENCE DISCO

Nuo 22 val.:

DISCO / HOUSE CHANNEL: Vargas, mara;

POP CHANNEL: Juodulys;

URBAN CHANNEL: Vanilla, Alko, Gustavo.

GALERIJA

  • Festivalio „Galapagai 2019“ staigmena: pristato naująją Valtinės sceną <span style=color:red;>(programa)</span>
  • Festivalio „Galapagai 2019“ staigmena: pristato naująją Valtinės sceną <span style=color:red;>(programa)</span>
  • Festivalio „Galapagai 2019“ staigmena: pristato naująją Valtinės sceną <span style=color:red;>(programa)</span>
Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS