„Finalo ketverto“ žiūrovus sužavėjusiai Gabi teko skubiai apsilankyti ligoninėje | Diena.lt

„FINALO KETVERTO“ ŽIŪROVUS SUŽAVĖJUSIAI GABI TEKO SKUBIAI APSILANKYTI LIGONINĖJE

  • 0

Sekmadienį nugriaudėjo muzikinio LNK projekto „Finalo ketvertas“ premjera. Jos metu suspindėjo itin ryškiai pasirodžiusi Gabrielė Banevičienė-Gabi (28). Vis dėlto, nei projekto teisėjai, nei žiūrovai net nenutuokė, kad atlikėja scenoje pasirodė ne pačios geriausios formos.

„Toks žiūrovų palaikymas man – didžiulė ir be galo maloni staigmena. Tikėjausi trijų „taip“, bet tik po komisijos pasisakymų. Į sceną lipau net negalvodama apie tai, kad galiu praeiti toliau, nesu net apmąsčiusi tolimesnių žingsnių, dainų. Kiti atlikėjai šiame projekte yra aktyvūs socialiniuose tinkluose, sukaupę tam tikrą gerbėjų ratą, o aš atėjau, nes be galo noriu dainuoti. Net anketą užpildė mano vyras, aš taip stipriai savo jėgomis nepasitikėjau. Dabar tiek jam, tiek taip aktyviai balsavusiems žiūrovams esu neįtikėtinai dėkinga už tokią galimybę“, – atskleidė dainininkė.

Manau, kad prieš pasirodymą tiesioginiame eteryje suveikė adrenalinas ir vien dėl to galėjau pasirodyti.

„Baisiausia buvo tai, kad prieš tiesioginę transliaciją itin suprastėjo mano sveikata. Į bet kurį pasirodymą reaguoju labai jautriai, noriu pasiruošti kiek įmanoma stipriau, jaučiu didžiulę atsakomybę. Prisidėjo ir įtampa, o kartu dar peršalau, dingo balsas, pakilo temperatūra, prasidėjo sinusitas… Naktį prieš „Finalo ketverto“ premjerą vyras mane nuvežė į priimamąjį, kur mane paguldė, sulašino lašelinę. Manau, kad prieš pasirodymą tiesioginiame eteryje suveikė adrenalinas ir vien dėl to galėjau pasirodyti. Esu labai dėkinga gydytojams, be galo džiaugiuosi, kad niekas nė nesuprato, jog į sceną lipau susirgusi. Jei sveikata būtų galutinai pavedusi, gal dabar neturėčiau galimybės sėdėti „Finalo ketverto“ soste”, – džiaugėsi publikos numylėtinė.

„Labai laukiu dvikovų, noriu vėl dainuoti, pasirodyti. Jau dabar jaučiuosi gerokai stipresnė nei tik užlipusi į sceną. Publika, teisėjai, žmonės, kurie balsavo – tai didžiulis spyris ir įvertinimas man. Kai paskelbė rezultatus, maniau, kad taip negali būti. Atrodė, kad sapnuoju ar kažkas padarė klaidą. Nuostabus jausmas žinoti, kad klausytojams buvo įdomu manęs klausyti. Scenoje būnu gana dažnai, bet dainuoju kaip pritariančioji vokalistė. Projekte išsipildė mano svajonė – prieš klausytojus pagaliau stojau lyg nuoga, būdama pati savimi – sakydama tai, ką noriu pasakyti, dainuodama tai, ką noriu dainuoti. Grįžusi namo paskaičiau komentarus ir negalėjau patikėti, kiek žmonių mane palaikė. Vis dar negaliu atsigauti nuo užplūdusių emocijų”, – atskleidė teisėjus sužavėjusi Gabi.

„Finalo ketvertas“ – muzikinis projektas, kurio kiekviena laida – lyg finalas. Keturi pergalės verti vokalistai ir pretendentai, norintys iš jų atimti vietą „Finalo ketverte“. Šią savaitę muzikinius sostus užėmė Gabrielė Banevičienė-Gabi, Kotryna Juodzevičiūtė, Gabrielius Vagelis ir Justina Budaitė-Juna.

Trys teisėjų Vido Bareikio, Egidijaus Dragūno-SEL ir Martyno Tylos „taip“ gali suteikti šansą pretendentui kviesti į dvikovą vieną „Finalo ketverto“ narių.

Dvikovos baigtį tiesioginiu balsavimu visuomet nulemia televizijos žiūrovai. „Finalo ketvertas“ – sekmadieniais 19  val.

GALERIJA

  • „Finalo ketverto“ žiūrovus sužavėjusiai Gabi teko skubiai apsilankyti ligoninėje
  • „Finalo ketverto“ žiūrovus sužavėjusiai Gabi teko skubiai apsilankyti ligoninėje
  • „Finalo ketverto“ žiūrovus sužavėjusiai Gabi teko skubiai apsilankyti ligoninėje
  • „Finalo ketverto“ žiūrovus sužavėjusiai Gabi teko skubiai apsilankyti ligoninėje
  • „Finalo ketverto“ žiūrovus sužavėjusiai Gabi teko skubiai apsilankyti ligoninėje
Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS