Grupė „Rondo“ pristato sacharinu pasaldintą naują dainą | Diena.lt

GRUPĖ „RONDO“ PRISTATO SACHARINU PASALDINTĄ NAUJĄ DAINĄ

  • 2

„Dainos pirmajai meilei taip ir neparašiau. Labai trumpa ji buvo. Stovyklinė“, – su šypsena sako grupės „Rondo“ siela Aleksandras Ivanauskas–Fara, pristatydamas naujausią kolektyvo darbą – dainą „Nemeluos ji“.

Ji – tai meilė. Jauki ir neskausminga. Reikalinga ir dosni. Daina, anot A. Ivanausko–Faros, yra naujo skambesio paieškų rezultatas.

„Norėjosi ko nors šiuolaikiško ir netikėto. Daug koncertuojame, dalyvaujame įvairiuose projektuose, todėl naujausios tendencijos mums taip pat yra artimos“, – patikino pašnekovas.

Per pastaruosius kelerius metus gimusios naujos „Rondo“ dainos buvo skirtos konkrečioms progoms: iniciatyvoms, televizijų renginiams, sukaktims. Taigi „Nemeluos ji“ tarsi pradeda naująjį grupė kūrybinį etapą, kurio rezultatas – po maždaug ketverių metų pertraukos pasirodysiantis albumas.

A. Ivanausko–Faros įsitikinimu, tam, kad kūrinys atrastų savąjį gerbėją ir taptų populiarus, šiais laikais prireikia dvejų ar net trejų metų. Anksčiau, kai buvo mažesnė muzikinė pasiūla, dainoms išryškėti bendrame kontekste pakakdavo itin trumpo laiko tarpo.

„Tai buvo viena iš priežasčių, kodėl neskubėjome kurti dainų būtent albumui“, – patikino A. Ivanauskas–Fara.

Pirmiausia gimsta visų „Rondo“ dainų muzika. Taip buvo ir šįkart. Tekstą, pasiklausęs to, ką sukūrė „rondiečiai“, parašė poetas Gintaras Patackas.

„Na, ir pridėjau į jį sacharino šįkart!“, – juokiasi kūrėjas, įgyvendinęs A. Ivanausko–Faros sumanymą – griežtoką muziką „palepinti“ švelniu, pozityviu tekstu.

 

 

Rašyti komentarą
Komentarai (2)

AIVA

Senu diedu kliedesiai

bachurke

sveikinam-darais kazkuo panasus i KVAZIMODA:ar nelaikas i UZTARNAUTA POILSI,nes gazdini mus VISUS!

SUSIJUSIOS NAUJIENOS