Grupės „Junior“ narė R. Paulauskaitė: aš net šiukšlių nenešu nepasidažiusi | Diena.lt

GRUPĖS „JUNIOR“ NARĖ R. PAULAUSKAITĖ: AŠ NET ŠIUKŠLIŲ NENEŠU NEPASIDAŽIUSI

  • 4

Nors buvusios kultinės grupės „Junior“ lyderė Rosita Paulauskaitė scenoje nedainuoja jau daugiau nei dešimtmetį, tačiau moteris prisipažįsta vis dar sulaukianti smalsių praeivių žvilgsnių. Dainininkė juokiasi, kad ji net šiukšlių neneša nepasidažiusi, mat nuo tų laikų, kai dainavo minioms, išliko noras puoštis ir atrodyti gražiai.

Šeštadienio rytą laidos „Grožio mėnuo“ žiūrovai išvys ne tik atlikėjos išvaizdos pokyčius, bet ir išgirs atvirą interviu apie šlovingus laikus bei po grupės iširimo užklupusius sunkius vidinius išgyvenimus.

Prieš daugiau nei 20 metų išgarsėjusi atlikėja sutiko visai Lietuvai atskleisti, kas jai nepatinka jos išvaizdoje ir tai pakeisti. Grožio pokyčiams moterį paskatino TV3 realių pokyčių laida „Grožio mėnuo“, kur R. Paulauskaitės išvaizda pasirūpino profesionalūs grožio specialistai, sporto treneriai ir vizažistai. „Aš iš tų moterų, kurios nežada senti oriai, ir niekada nesakiau, kad nesidarysiu grožio procedūrų. Aš net šiukšlių nenešu nepasidažiusi“, – prisipažins buvusi dainininkė.

Paauglystėje išgarsėjusi atlikėja grožio pokyčių laidoje pasakos, kad dažytis pradėjo labai anksti, o tai tik pablogino jos odos būklę: „Būdavo taip, kad du koncertai į dieną, kadangi nuo prakaito viskas nubėgę, tu vėl ant viršaus tepi dar kartelį. Būdavo ir taip, kad grįžti namo ir net veido nenusiplauni, tiesiog taip pavargusi, kad eini iš karto miegoti. Tai oda per tuos ketverius metus, kai gyvavo „Junior“, turbūt nelabai džiaugėsi.“

R. Paulauskaitė realių grožio pokyčių laidoje bus itin atvira. Dainininkė prisipažins, kad iširus grupei jai buvo itin sunku. „Neslėpsiu, kad namuose atsisuku senus vaizdo klipus, žiūriu į save ir kažkaip liūdna darosi, nes per tuos 20 metų atsitiko labai daug įdomių dalykų, gyvenimas visai kitaip susiklostė. „Junior“ buvo pati mano pradžia, o po to sekė ne vieni metai gyvenimo, kurio man reikėjo iš naujo išmokti. Pasibaigus „Junior“, prisimenu, kad buvo labai didelė duobė.“

Atvirame interviu efektingos išvaizdos R. Paulauskaitė tikins, kad buvimas scenoje jai įskiepijo norą puoštis ir visada atrodyti gražiai. „Po „Junior“ labai nedaug savimi rūpinausi, nes bandžiau ieškoti gyvenime savo kelio, buvo kažkokie vidiniai išgyvenimai. Jie man buvo svarbesni nei mano išvaizda. Bet niekada nenorėjau matyti savęs veidrodyje ir baisėtis, nes prabuvus ketverius metus dėmesio centre ir stovėjus scenoje vis tiek išsiugdai norą gražiai atrodyti“, – laidoje kalbės moteris.

Praeityje populiarios grupės vokalistei grožio klinikoje lazeriu bus pašalinti išsiplėtę kapiliarai, atliktas veido PRP plazmoliftingas, atlikta plaukų slinkimą stabdanti ir juos stiprinanti procedūra bei į veidą suleistos injekcijos, skirtos odos drėkinimui, raukšlelių mažinimui.

Tiesa, tai jau ne pirmas kartas, kuomet moteris lankosi pas grožio specialistus ir drąsiai gulasi po grožio peiliu. Prieš keletą metų R. Paulauskaitei buvo atlikta plastinė nosies operacija.

„Grožio mėnuo“ – šį šeštadienį 9.30 val. per TV3.

Rašyti komentarą
Komentarai (4)

rita

Asmeniskai mane ji uzveda.ir gal patraukli kokia buvo.scenoje ji kaip gyvsidabris.balsas liuks.o kad iseina dirbtines kauletos leles.sauk.ir kniaukia vienan balsan kaip kates.

Aivaras

Panasi i J.Liesi. "Kur jusu rankos", "ar jums linksma" ir t.t. Neva publika uzvedinet per koncertus jos arkliukas, o dainuoja visi kiti, uz kuriuos po to labai mielai prisiima nuopelnus ir verkia po 20m. kad labai populiari buvo, litai maisais ir t.t. Laikas atskiria pelus nuo aukso

pumpas

As tai siuksliu nenesu stangos nepakelnojas, kad raumenys nesuglebe butu ir tik su trumpomis rankovemis marskinelius deviu pildamas siuksles. taip pilu itempes bicepsa ir pats lyg matau save is sono kaip gerai ir perspektyviai atrodau. manau, kad pateles mane mato ir is kart supranta, jog uzsiimti reprodukcija su tokiu patinu yra gerai: jis stiprus, seimyniskas ir protingas.
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS