Įvertinkite: „Omerta“ pristato vaizdo klipą ir dainą, kurią įrašė kartu su dukra | Diena.lt

ĮVERTINKITE: „OMERTA“ PRISTATO VAIZDO KLIPĄ IR DAINĄ, KURIĄ ĮRAŠĖ KARTU SU DUKRA

  • 0

„Omerta“ – vienas geriausių lietuviško hiphopo scenos atlikėjų, ne kartą nominuotas Lietuvos hiphopo ir M.A.M.A. muzikos apdovanojimuose, pristato savo naujausią vaizdo klipą ir dainą, kurią įrašė kartu su savo dukra.

Naujausias kūrinys „Paula“, tai nesuvaidintų kasdieninių istorijų seka iš asmeninio atlikėjo gyvenimo. Maži ir banalūs, bet nepaprastai svarbūs ir nenusakomai reikšmingi dalykai. „Vaikai žaidžia taip, kaip gyvena jų tėvai, o šis kūrinys yra ne tik savotiškas palikimas, bet ir priminimas sau pačiam, koks aš turiu būti tėvas“, – sako „Omerta“.

„Man be galo smagu stebėti kaip ji auga, susipažįsta su šiuo pasauliu, įgyja naujų patirčių ir tuo dalijasi. O savo ruožtu aš norėjau su ja pasidalyti šia daina ir jos gimimo procesu“, – pasakoja atlikėjas.

Pergalvoju ir apsvarstau kiekvieną žodį, kiekvieną sakinį, kiekvieną mintį.

Šiais metais „Omerta“ jau spėjo pristatyti vasaros hitu tapusią dainą „Lėtai“ ir vaizdo klipą dainai „Tik Aukštyn“, kuris tapo Prienų krepšinio komandos himnu. Klipe nusifilmavo žinomi Lietuvos krepšininkai, kurie ne kartą atstovavo Lietuvai, ir jau daug metų rodo savo meistriškumą ir kovingumą. Tarp visiems žinomų veidų broliai Kšyštofas ir Darjušas Lavrinovičiai, Martynas Gecevičius, Mindaugas Lukauskis, Gintaras Leonavičius ir Arnas Labuckas.

Šiuo metu atlikėjas intensyviai įrašinėja jau trečią solinį albumą, kurį žada pristatyti dar šių metų gruodį. „Prisipažinsiu, šio albumo kūrybinis procesas reikalauja ypatingai daug emocinių jėgų, nelengva viską „ištraukti“ iš vidaus, peržiūrėti, persijoti ir tinkamai išrašyti lape. Pergalvoju ir apsvarstau kiekvieną žodį, kiekvieną sakinį, kiekvieną mintį. Tai bus nepaprastai gilus „tripas“ po mano pasaulį“, – sako „Omerta“.

Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS