J. Jankevičius apie P. Gražulį: „šoumeno“ talento iš jo neatimsi | Diena.lt

J. JANKEVIČIUS APIE P. GRAŽULĮ: „ŠOUMENO“ TALENTO IŠ JO NEATIMSI

  • 11

Šiandien aktualijų laida „Karštai su tv3.lt“ bus itin smagi, o jos tema – metų nominacijos. Sužinosime, kurie politikai laimėjo Metų skandalo, Metų pokšto, Metų nesėkmės ir Metų pergalės nominacijas. Nominacijas aptars komunikacijos ekspertas Mindaugas Lapinskas ir humoristas, TV laidų vedėjas Justinas Jankevičius.

Ypač daug diskusijų tarp laidos svečių sukėlė Metų skandalo nominacija, kurią laimėjo garsus politikas Petras Gražulis.

„Ar jis tyčia rengia tuos skandalus, ar toks jo būdas patraukti rinkėjus?“ – klausė svečių laidos vedėjas ir portalo tv3.lt vyr. redaktorius Artūras Anužis.

„Iš Petro neatimsi nuoširdumo. Jis elgiasi taip, kaip jis elgiasi. Jis nėra politikas, jis yra reiškinys. Jis yra reiškinys kaip cepelinai Palangoje už 2,99 euro ar šeimyninė pica už pusę kainos“, – kalbėjo komunikacijos ekspertas Mindaugas Lapinskas.

„Jei nori būti politiku, turi mylėti žmones. Einate gatve, pamatote laidotuvių procesiją. Kiek iš jūsų prieinate, paguodžiate? Kiek iš jūsų ateinate į vestuves, čiumpate jaunąją ir šokate? O Gražulis taip elgiasi. Jei tikrai nuoširdžiai rūpiniesi žmonėmis, jie atsidėkoja. Na, keli tūkstančiai, bet jų užtenka“, – taip komunikacijos ekspertas aiškino P. Gražulio rinkiminę taktiką.

J. Jankevičius pritarė M. Lapinskui: „Visiškai pritarčiau, Petras ne kartą įrodė, kad labai myli žmones – ir vyrus, ir moteris“, – pokštavo Justinas.

„Jis natūralus talentas. Jis nevaidina, jis išjaučia. Išjaučia ašaras, emocijas. Aš žaviuosi kaskart žiūrėdamas. „Šoumeno“ talento iš jo neatimsi“, – sakė J. Jankevičius.

Apie tai, kas laimėjo kitas nominacijas, bei šmaikštūs jų aptarimai ir smagios diskusijos – šiandien, 19.30 val. laidoje „Karštai su tv3.lt“ per TV3! Laidą taip pat galite stebėti internete – tv3.lt ir per TV3 Play.

GALERIJA

  • J. Jankevičius apie P. Gražulį: „šoumeno“ talento iš jo neatimsi
  • J. Jankevičius apie P. Gražulį: „šoumeno“ talento iš jo neatimsi
Rašyti komentarą
Komentarai (11)

Vika

Gražulis ne šou menas o nesusipratimas.Manau pats laikas trauktis i šešėlį ,nes tapo nemalonu nei klausyti ,nei žiūrėti i jį.

na

žiūrėjau laidą per Liet. rytą vyko diskusijos apie Gražulį man patiko Jankevičius iį kart pašokes nuo kėdės pasakė...Nilson faina moteris draugavau su jos pussesere...nesupratau, kam tas jo išsišokimasar parodyt, su kokiom panom draugavo..iki tol jis kažkodėl neįvardindavo panų kol Nilson buvo tik šachmatininkė

abipuse meile

Abu sie veikejai zvaigzdes. Vienas TV kabanti ant meslo sakiu zvaigzde, kitas - seimo kabanti ant sakiu zvaigzde. Toks toki durniu pazino ir draugu ji pavadino.
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS