Jazzu atšaukia dar daugiau koncertų: gydytojai paskyrė tylos režimą | Diena.lt

JAZZU ATŠAUKIA DAR DAUGIAU KONCERTŲ: GYDYTOJAI PASKYRĖ TYLOS REŽIMĄ

  • 4

Vienai populiariausių ir geidžiamiausių Lietuvos atlikėjų Justei Arlauskaitei-Jazzu neseniai teko atšaukti koncertą Kaune dėl staiga dingusio balso. Gydytojai šią savaitę dar neleidžia dainininkei žengti ant scenos.

„Justei buvo diagnozuota balso klosčių trauma, skirtas gydymas. Yra ženklus gerėjimas. Bet vis dar paskirtas tylos režimas“, – paaiškino VUL „Santaros“ klinikų Ausų, nosies ir gerklės ligų konsultacijų kabinetų vyr. gydytoja Aistė Paškonienė.

Kaip teigia organizatoriai, Jazzu niekuomet nekoncertuoja pagal fonogramą. „Tiesiog nesugebėčiau žiopčioti ant įrašo“, – kalbėjo ji. Balsas – svarbiausias jos profesinis įrankis, todėl tenka paklusti medikams.

„Jaučiuosi gerai, viskas tvarkoje, bet tenka klausyti gydytojų. Pastaruoju metu labai daug dirbau, intensyviai įrašinėjau naujus kūrinius Londone. Koncertai, skrydžiai, filmavimai – viskas susidėjo, matyt, pervargau. Gydytojai sako, kad privalau pailsėti, kad kuo greičiau vėl galėčiau pilna koja gyventi, dirbti ir kurti. Bet jau netrukus grįšiu į sceną, – sakė Jazzu. – Žinau, kad tiek koncertų organizatoriams, tiek klausytojams tai sukelia nepatogumų. Nuoširdžiai tikiuosi, kad jie apsilankys kituose mano koncertuose. Vadyba patikino, kad surastos beveik visos alternatyvos, kaip perkelti numatytus pasirodymus į kitas datas. Šią vasarą laukia dar daugybė koncertų, festivalių, mes būtinai susitiksime!“

Pranešama, kad atšaukiamas liepos 19 d. turėjęs įvykti solinis Jazzu pasirodymas Palangos koncertų salėje ir liepos 20 d. koncertas Žagarės Vyšnių festivalyje.

Liepos 17 d. „Midsummer Vilnius“ festivalio programoje suplanuotas Jazzu koncertas su fortepijonu ir violončele nukeliamas. Naują renginio datą organizatoriai žada paskelbti netrukus.

Rašyti komentarą
Komentarai (4)

Anonimas

Kuo ilgiau tylės ir rodysis tuo geriau,nes iki kaklo ji nusibodo.Gydykis,o ko čia reklamuotis,

Dar

Ta atgrasi persona galetu kuo ilgiau patyleti ir nelisti i ekrana.

Joooo

Visiškai pokui ta tundra.
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS