M. Katleris: esu vienas daugiausiai uždirbančių humoristų Lietuvoje | Diena.lt

M. KATLERIS: ESU VIENAS DAUGIAUSIAI UŽDIRBANČIŲ HUMORISTŲ LIETUVOJE

  • 9

Humoristas Mantas Katleris dabar tituluojamas vienu sėkmingiausiu ir daugiausiai uždirbančių šio žanro atstovų. Panevėžyje, Tulpinių gaujos valdomame rajone užaugęs Mantas sako niekada nesitikėjęs, kad jo vėjavaikiškas pomėgis juokauti jam kada nors atneš didžiulį pelną, sėkmę, populiarumą ir meilę.

Tačiau dabar humoristas įsirenginėja nuosavus namus prestižiniame Vilniaus rajone ir ruošiasi vestuvėms su savo sužadėtine Aiste Kabašinskaite, kuriai visai neseniai pasipiršo atostogų metu Kenijoje.

Mantas sako pats nespėjęs susivokti kaip jo, vaiko iš Panevėžio tulpių gatvės, gyvenimas susiklostė taip sėkmingai .„Aš augau sovietinės statybos name, mama nebuvo pasiturinti, o apie prabangą galėjau tik pasvajoti. Kaip didžiausią siekiamybę ir sėkmę aš įsivaizdavau studijas universitete ir amžiną vadybininko darbą už tūkstantį litų“, – šį trečiadienio vakarą 19 val. 30 min. LNK televizijos laidoje „Nuo... Iki...“ pasakos M. Katleris.

Manto tėtis susiradęs kitą moterį šeimą paliko, kai Mantui buvo treji, tad jį užaugino mama ir močiutė: „Nebuvau populiarus mokinys, negalėjau pasigirti įspūdinga išvaizda ar stotu, tačiau visuomet buvau labai linksmas ir juokinau kitus. Deja merginoms tuo metu labiau norėjosi raumeningų sportininkų nei klasės juokdario“. Humoristo šeima negalėjo pasigirti dideliais turtais, prabangiais pirkiniais ar atostogomis egzotiškuose kraštuose. Manto mama uždirbdavo mažiau nei buvo vidutinis atlyginimas, o  į užsienį pirmą kartą jis išvyko tik sulaukęs pilnametystės.

„Net nesupratau, kada pradėjau populiarėti. Staiga mane pradėjo kviesti į įvairiausius apdovanojimus, pasirodymus, patekau ant žurnalo viršelio. Nesupratau už ką ir kodėl aš kažkam įdomus,“ – sako Mantas.

Dabar humoristas džiaugiasi, kad jo ir Manto Stonkaus duetas yra bene daugiausiai uždirbantys humoristai Lietuvoje. „Kol kas viskas klojasi netikėtai sėkmingai”, – savo populiarumu stebisi Mantas. Humoristas dabar gyvena naujų namų įrengimo ir vestuvių planavimo rūpesčiais. Mantas sako, kad Aistė į jo gyvenimą įnešė ramybės ir stabilumo.

Rašyti komentarą
Komentarai (9)

Teisuolis

O kitąsyk gal gali žurnalistai padėti vis gi suprasti tą Youtube video kur rodo, kaip šis "kūrėjas" drąsiai statė savo karjerą tiesiog išversdamas kitų komikų (angliakalbių) autentiškus kūrinius? Šiaip, tai vadinama vagyste. Gal Mantas gali apie tai skelti kokį rimtą bairį? Ačiū

Apsisaukelis

Tai kad, jis tik vertėjas anglakalbiu humoristu, pats nieko nekuria. Nevertas dėmesio padugnė.

Giedre

Nepavydekit kaimieciai
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS