M. Kuzminskas tėvams padovanojo po automobilį | Diena.lt

M. KUZMINSKAS TĖVAMS PADOVANOJO PO AUTOMOBILĮ

  • 2

Krepšininkas Mindaugas Kuzminskas su broliu nustebino 40-ąsias vestuvių metines švenčiančius tėvus.

Abiems tėvams broliai padovanojo po automobilį. Tiesa, automobiliai buvo skirti įprasminti ne tik vestuvių metines, bet ir motinos bei tėvo dienas.

Krepšininkas instagramo paskyroje pasidalijo ir mintimis apie gyvenimą bei tėvus.

„Kartais šiek tiek atsuku laiką ir pagalvoju, kaip mano gyvenimas galėjo pasisukti viena ar kita linkme dėl sprendimų, kurie nuo manęs nepriklausė. Mano seneliai buvo ištremti į Sibirą, ten gimė ir mama. Kadangi žinojo, jog grįžus reikės viską kurti vėl nuo nulio, netgi mąstė pasilikti. Ačiū Jiems, kad meilė Tėvynei nugalėjo, o po to atsiradau čia ir aš. Tačiau yra dalykai, kuriuos galime kontroliuoti. Kažkada atsukus laiką nesinorės galvoti, kad kažko iki galo nepadarėme. Todėl mylėkime savo tėvus, artimuosius ir draugus dabar, duotuoju momentu. Nustebinkite, apkabinkite ar tiesiog pasakykite komplimentą – neatidėliokite“, – savo instagramo paskyroje rašo M. Kuzminskas.

GALERIJA

  • M. Kuzminskas tėvams padovanojo po automobilį
  • M. Kuzminskas tėvams padovanojo po automobilį
Rašyti komentarą
Komentarai (2)

na

Šaunuolis. Sėkmės ir saulėtų dienų visai gražiai šeimai. Kaip gražu, kad vaikai myli savo tėvus, tikras pvz. Ne mergai pirko, kuri gal ir tekėjo dėl jo turtų. Dar kartą begalinės sėkmės.

Xcfvg

O tai sūnus,retas tokią dovaną įteike tėvam.Kiti vaikai lauke iš tėvų tokios dovanos.Matomai turtingas vaikas,gali leisti tokiai dovanai tėvams.

SUSIJUSIOS NAUJIENOS