M. Vitulskis pasiryžo tapti šauliu | Diena.lt

M. VITULSKIS PASIRYŽO TAPTI ŠAULIU

  • 8

„Kitais metais ketinu stoti į Šaulių sąjungą, kad, esant reikalui, galėčiau apginti ne tik savo šeimą, bet ir šalį, kurią be proto branginu ir myliu“, – sako operos solistas Merūnas Vitulskis.

Apie stojimą į Šaulių sąjungą bei mokymąsi ne tik valdyti ginklą, bet ir apsiginti Merūnas atskleis jau kalbėjęsis ir su žmona.

„Daugelis mūsų negalvoja apie grėsmes, nemoka valdyti ginklų ir net nežino, ką reiktų daryti, jei kiltų karas – kur eiti, kaip elgtis, kaip apginti šeimą ir šalį“, – šventinėje laidoje „Valanda su Rūta. Kūčios“ antradienį, 19.30 val., per LNK tikins Merūnas.

Dainininkas prisimins ir šeimos istoriją – pasirodo, jo senelis Sovietų Sąjungoje buvo persekiojamas už savo piešinius lietuvybės tema.

Apie tai, kad stotų ginti valstybės, o ne krautųsi lagaminą ir skubėtų palikti gimtąją šalį prisipažins ir nuomonės formuotojas, komunikacijos specialistas Saugirdas Vaitulionis.

Tuo metu politikos žurnalistas, televizijos laidų vedėjas Edmundas Jakilaitis paragins visus sveikus Lietuvos vyrus ir moteris stoti į Šaulių sąjungą, ir mokytis apsiginti. „Visada sakiau ir sakysiu, kad kiekvienas mūsų turi ruoštis karui tam, kad to karo nebūtų“, – įsitikinęs E. Jakilaitis.

Rašyti komentarą
Komentarai (8)

Tavo Merunai senelis tai ne tu

Esi paprastas pagyrunas Merunai

Anonimas

esi menininkas garsini lietuva tik neprasidek su politika

A...aaa....nors ir asilu

zoologijos sode....kam tai ydomu ,nebent Jakilaiciuj......
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS