M. Vitulskis prabilo apie savo ir žmonos Erikos mitybą: galioja viena pagrindinė taisyklė | Diena.lt

M. VITULSKIS PRABILO APIE SAVO IR ŽMONOS ERIKOS MITYBĄ: GALIOJA VIENA PAGRINDINĖ TAISYKLĖ

  • 19

Tenoras Merūnas Vitulsks išgarsėjo laimėjęs muzikinį realybės šou ir nuo to laiko jo žvaigždė dar niekuomet nebuvo užgesusi. Pradėjęs solinę karjerą, atlikėjas savo kūriniais džiugino ne tik lietuvius – Merūnas jau yra išnaršęs kone visą pasaulį. Tačiau muzika – ne vienintelė atlikėjo aistra.

Operos solistas šeštadienį, 10 val., per TV3 rodomoje laidoje „Virtuvės istorijos“ pasakos, kad maistas jam – vienas iš pagrindinių gyvenimo malonumų. „Jeigu būtų tokia organizacija, į kurią ateini ir prisipažįsti, kad turi problemų su maistu, aš taip ir padaryčiau. Sakyčiau: „Laba diena, aš – Merūnas Vitulskis ir aš esu maistoholikas“, – laidoje juokaus atlikėjas.

Tiesa, tam tikri Merūno mitybos įpročiai kardinaliai pasikeitė tada, kai jo gyvenime atsirado mylimoji Erika.

„Mes stengiamės valgyti labai daug salotų, o iki vestuvių su Erika jų aš nevalgydavau. Man tai buvo labai svetima. Esu tos kartos atstovas, kur žmonės į salotas nedėdavo nei riešutų, nei kitų, atrodytų, nederančių produktų. O dabar salotas galima skaninti kinkanais, pistacijomis – pasirinkimų yra labai daug. Visuomet įdomu pabandyti kažką naujo“, – atviraus Merūnas.

O štai salotose dažnai randamų svogūnų, kitaip nei daugelis lietuvių, Merūnas prisipažins negalintis pakęsti.

„Jei gyvenčiau vienas, mano virtuvėje niekada nebūtų svogūnų. Bet aš save apgaudinėju. Apgaudinėja mane ir uošvienė. Vieną kartą ji išvirė kopūstų sriubos, kurią valgiau net pasigardžiuodamas, o po to paaiškėjo, kad ten buvo ne kopūstų, o svogūnų sriuba. Greičiausiai ta nemeilė svogūnams – pasąmoninis dalykas. Aš nekenčiu žalio svogūno struktūros, kai jo atsikandi ir ištrykšta sultys. Net dabar pagalvojus apie svogūno skonį, man per nugarą nueina pagaugai“, – pasakos garsus dainininkas.

Ir vis dėlto nors mėgsta skaniai pavalgyti, prieš koncertus šio malonumo Merūnas visgi yra linkęs atsisakyti. „Kai ruošiuosi kažkokiam vaidmeniui, valgau tik pusryčius. Prieš koncertą valgyti man nepatinka. Tačiau kai po koncerto sudeginęs nemažai kalorijų grįžtu namo, tada sakau: „Ateik čia, šaldytuve!“ Tai nėra labai geras dalykas“, – juokaus atlikėjas.

Dainininkas laidos vedėjai atskleis, kad šis kelių metų laikotarpis muzikiniu atžvilgiu buvo nelengvas. Užklupęs karantinas ir dabartinė geopolitinė situacija sustabdė jį nuo koncertinės veiklos. Tačiau gerbėjų prašymai privertė atlikėją susimąstyti ir galiausiai pasiryžti vėl grįžti į sceną.

„Paskutiniu metu gavau labai daug gražių laiškų. Žmonės rašė, kad yra labai išsiilgę koncertų. Labai gera jaustis reikalingu, todėl nusprendžiau šiais metais surengti koncertinį turą. Labai džiaugiuosi, kad jis vyks gruodžio mėnesį, šventiniu laikotarpiu. Aplankysime daug miestų“, – apie sprendimą rengti koncertus pasakos Merūnas.

GALERIJA

  • M. Vitulskis prabilo apie savo ir žmonos Erikos mitybą: galioja viena pagrindinė taisyklė
  • M. Vitulskis prabilo apie savo ir žmonos Erikos mitybą: galioja viena pagrindinė taisyklė
  • M. Vitulskis prabilo apie savo ir žmonos Erikos mitybą: galioja viena pagrindinė taisyklė
  • M. Vitulskis prabilo apie savo ir žmonos Erikos mitybą: galioja viena pagrindinė taisyklė
S. Čirbos nuotr.
Rašyti komentarą
Komentarai (19)

MOPSAS

Nu ir kas is jos Stora sviniuska ir Merunas nusipenejo begamindamas

onute

Merūnas tikrai puikus vyrukas bet tas Erikos laiškas labai daug kam parodė kad moterėle esi tuščia plepi durnelė Tokie ir komentarai tau kaip ir Varlinskui

Anonimas

Vitulskiene apie koki seksa ir laisvuma rašynėji Ir kas tau sovietmečiu neleido fotografuotisir staipytis tik žinai kaip nuotraukoje gražu o gyvai mes storulės ne galim žavėti ir nereikia čia kaltinti sovietu Aš tu sovietu laikais vaikam butus nupirkau su vyru i mokslus leidau nemokamus gydėmės nemokamai bet labai puikiai mumis rūpinosi ta pati ir tu ir tavo tėvai gavo O kas liečia tave supratau kad moterie kažkokios laisvos meilės užsinorėjei tai nepergyvent simonko chebra žygiuos laisvai nuogom subinėm ir Šurajevas laisvai nuogus kankolus tavo šeiminėlei demonstruos turėsi tu ta europietiška laisve
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS