Monique atveria generalinės repeticijos duris: ši sąjunga nustebins ne vieną | Diena.lt

MONIQUE ATVERIA GENERALINĖS REPETICIJOS DURIS: ŠI SĄJUNGA NUSTEBINS NE VIENĄ

  • 1

Dainininkei Monikai Pundziūtei-Monique įpusėjanti vasara itin aktyvi bei darbinga – atlikėja praėjusią savaitę pristatė naują dainą „Promise“ bei jos vaizdo klipą, o jau šiandien, liepos 12 d., sostinės Valdovų rūmų Didžiajame kieme kartu su orkestru surengs ypatingą gyvo garso koncertą „Virš vandens“.

Didingoje ir išskirtine atmosfera apgaubiančioje erdvėje skambės klausytojų mylimi Monique hitai, kūriniai iš atlikėjos debiutinio albumo „Sun&Moon“ bei antrojo solinio albumo „Virš vandens“.

Visgi, pažvelgus į pasirodymo užkulisius galima numanyti, kad šis pasirodymas bus visiškai kitoks nei ankstesnieji – išskirtinę nuotaiką kurs orkestro skambesys bei kinematografiškos kompozitoriaus Vytauto Bikaus kurtos dainų aranžuotės.

Kompaniją scenoje Monique palaikys ir puikiai pažįstami šalies atlikėjai – Vaidas Baumila, Justinas Jarutis ir paslaptingasis scenos partneris, su kuriuo Monique atliks duetą „Ateities žmogus“. „Kiekvieną kartą, kai repeticijų metu išgirstu, kaip skamba orkestro akompanuojama populiarioji muzika, džiūgauju ir negaliu nustygti vietoje iš nekantrumo. Šis skambesys mane nuneša į gražiausio kino filmo sceną, tad tikiuosi, kad visi, šį vakarą atėję į magišką Valdovų rūmų kiemelį, pajus šią muzikos jėgą ir kartu su manimi sukurs nepamirštamą vakarą“, – mintimis prieš koncertą dalijasi Monique. 

Rašyti komentarą
Komentarai (1)

Mociute

Kad tik neisprotetu nuo tos sloves ,nes kai uzsikabaroji labai aukstai ,tai krisdamas gali labai susidauzyti .

SUSIJUSIOS NAUJIENOS