N. Bunkė: aš visus savo vyrus myliu | Diena.lt

N. BUNKĖ: AŠ VISUS SAVO VYRUS MYLIU

  • 4

„Aš visus savo vyrus myliu. Visi jie buvo geri. Jei buvo su manim, tad buvo geri. Man dėl kitų moterų negaila nieko. Tik imkite“, – apie buvusius savo, o dabar jau kitų moterų mylimus vyrus kalba Natalija Bunkė.

Šiandien TV3 „Gero vakaro šou“ laidoje viešės atlikėja, dizainerė, puokščių kūrėja N. Bunkė. Moteris spinduliavo žavesiu, pasitikėjimu savimi ir šmaikščiai bei atvirai pasakojo apie savo gyvenimą, naujus namus ir santykius su vyrais. 

Į laidos vedėjų Justino Jankevičiaus ir Mindaugo Stasiulio klausimą „Kaip gyveni?“, Natalija nė kiek nesikuklindama atsakė: „Gėda sakyt, bet žiauriai gerai gyvenu. Labai gerai. Nusipirkau pilį“, – atvirai džiaugėsi N. Bunkė.

Tačiau ne visada Natalija taip puikiai gyveno. Atlikėja papasakojo, kaip vaikystėje gyveno bendrabutyje.

„Iki dešimties metų gyvenau Kaune, barakėlyje su Petruška (Mantas Petruškevičius). Jis visą laiką mano barbėms nešdavo gėlių. Barakas buvo su bendra virtuve, su bendrais dušais, tai taip gyvenau dešimt metu. Paskui tėvai gavo butą. O paskui jau prakutau, su Zvonkum apsiženijau, namą nusipirkom. Bet tą namą pardavėm ir dabar pilį nusipirkau. Pilis soduose! Ir greta statysim dar vieną svečių namą,“  – savo gyvenimo istoriją trumpai, bet šmaikščiai nupasakojo atlikėja.

Ir pasiūt galiu, ir pinigų uždirbt galiu ir pasiųst galiu taip, kad kelio ilgai nerasi.

„Kaip tau su tuo policininku?“, – smalsavo Mindaugas Stasiulis. „Jis jau nebe policininkas. Labai geras žmogus! Baisu prisišnekėt, koks geras“, – gerų žodžių mylimajam Edgarui negailėjo Natalija.

„O turit liberalumo ribą? Kiek galima jūsų poroje?“, – toliau apie santykius klausinėjo Mindaugas.

„Nieko negalima! Nei jam, nei man“, – griežtai atkirto moteris.

Ne paslaptis, kad Natalijos gyvenime buvo ne vienas vyras ir ne visi santykiai sėkmingai susiklostė, bet moteris nė apie vieną savo vyrą bloguoju nekalba.

„Aš visus savo vyrus myliu. Visi jie buvo geri. Jei buvo su manim, tad buvo geri. Man dėl kitų moterų negaila nieko. Tik imkite“, – apie buvusius savo, o dabar jau kitų moterų mylimus vyrus kalba N. Bunkė.

„Esi auksinė moteris, nuostabi“, – susižavėjimo laidos viešnia neslėpė M. Stasiulis.

„Tikrai taip. Ir pasiūt galiu, ir pinigų uždirbt galiu ir pasiųst galiu taip, kad kelio ilgai nerasi“, – kvatodamasi atsakė Natalija į vedėjo komplimentą.

Dar daugiau įdomių detalių iš pokalbio su Natalija, jos ir Justino Jankevičiaus dizaino gebėjimų rungtis bei susitikimas su fenomenaliu dešimtmečiu dailininku Kasparu Jasu – šiandien „Gero vakaro šou“ laidoje 19.30 val. per TV3.

GALERIJA

  • N. Bunkė: aš visus savo vyrus myliu
  • N. Bunkė: aš visus savo vyrus myliu
  • N. Bunkė: aš visus savo vyrus myliu
  • N. Bunkė: aš visus savo vyrus myliu
  • N. Bunkė: aš visus savo vyrus myliu
  • N. Bunkė: aš visus savo vyrus myliu
  • N. Bunkė: aš visus savo vyrus myliu
  • N. Bunkė: aš visus savo vyrus myliu
  • N. Bunkė: aš visus savo vyrus myliu
Rašyti komentarą
Komentarai (4)

Dziugu

Kad nera komentaru. Reiskiasi apie sliure nieks neskaito. Tavo visu vyru veidai-šizofreniku.

Kavenskis

O man ji patinka ...

Katinas

Sita syraipsni galima pavadinti prostes kelias ir dar negalas
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS