Naujo filmo apie Dž. Bondą premjera: neabejingi liko ir karališkosios šeimos nariai | Diena.lt

NAUJO FILMO APIE DŽ. BONDĄ PREMJERA: NEABEJINGI LIKO IR KARALIŠKOSIOS ŠEIMOS NARIAI

  • 0

Garsenybės ir karališkosios šeimos nariai antradienį žengia raudonu kilimu Londono centre per pavėluotą pasaulinę naujausio Džeimso Bondo filmo „No Time To Die“ premjerą.

Didžiosios Britanijos aktoriaus Danielio Craigo penktasis ir paskutinis vaidmuo didžiulio populiarumo sulaukusiuose filmuose pasiekia didžiuosius ekranus, prieš tai ne kartą atidėjus filmo išleidimą dėl koronaviruso pandemijos.

Filmas bus rodomas istorinėje Londono karališkojoje Alberto salėje, jo peržiūroje dalyvaus karališkosios poros: princas Charlesas ir Camilla bei princas Williamas ir Kate. Ketvirtadienį jis bus pradėtas rodyti Didžiojoje Britanijoje, o spalio 8 d. – Jungtinėse Valstijose, pusantrų metų vėliau, nei planuota. Filmas yra vienas svarbiausių kūrinių, kurių išleidimą platintojai sulaikė per pandemiją, kino teatrai dėl jos smarkiai nukentėjo.

Naujausiame filme, kuris, kaip pranešama, kainavo 250 milijonų dolerių (214 milijonų eurų), į pensiją išėjęs Bondas grįžta į aktyvią tarnybą ir pažada: „Turiu tai baigti“. Jis pasitelkia savo firminius aukštųjų technologijų įtaisus, įspūdingame Italijos ir Norvegijos kraštovaizdyje kovodamas su piktadariu Safinu, kurį vaidina „Oskaro“ laureatas Rami Malekas („Bohemijos rapsodija“). „Mane nušauna, paskui susprogdina. Man tai labai panašu į Džeimsą Bondą“, – sakė D. Craigas.

D. Craigas ilgiau nei bet kuris jo pirmtakas išlaikė šį vaidmenį – nuo 2006 m., kai debiutavo filme „Casino Royale“. 53-ejų metų aktorius pelnė pagyrų už tai, kad suteikė veiksmo personažui gylio ir emocinio sudėtingumo, bet jis nenoriai sutiko imtis vaidmens paskutinį kartą.

Naująjį filmą režisavo „Emmy“ pelnęs JAV kino kūrėjas Cary Joji Fukunaga, pirmas amerikietis, ėmęsis vadovauti franšizei. Tarp ankstesnių jo filmų – 2011 metų Charlotte Bronte‘s „Džeinės Eir“ ekranizacija.

Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS