P. Gražulio kelionė į Palangą: ar Birutę sugraudins politiko gėlės ir dovanos? | Diena.lt

P. GRAŽULIO KELIONĖ Į PALANGĄ: AR BIRUTĘ SUGRAUDINS POLITIKO GĖLĖS IR DOVANOS?

  • 37

Nuo nesibaigiančių klausimų, kaltinimų ir interpretacijų pavargęs žymus politikas Petras Gražulis nusprendė viena kartą ir visiems laikams padėti tašką jo ir Birutės meilės istorijos skandale. Vyras nutarė atsiprašyti vaiko motinos ir susitaikyti. Jo kelionę į Palangą lydėjo ir viską užfiksavo „Prieš srovę“ kūrybinė komanda.

P. Gražulis atsakingai ruošėsi šiam žingsniui – nupirko dukrytei žaislą, skrupulingai rinko gėlių puokštę Birutei. „Noriu atsiprašyti, susitaikyti dėl vaiko interesų, kad jis galėtų oriai augti“, – savo sprendimą komentavo vyras. „Apie Birutę daugiau nepasakysiu nė vieno blogo žodžio. Įvyko taip, kaip įvyko, dabar ji yra mano vaiko motina“, – pridūrė jis.

P. Gražulis yra gerai žinomas politikas, žmonės jį atpažįsta, tačiau savo ketinimų vyras nei slėpė, nei gėdijosi. Nors Palangoje buvo dar gausu poilsiautojų, politikas, nešinas didžiule gėlių puokšte ir dovanų maišeliu mielai bendravo su jį užkalbinusiais praeiviais.

Kokia bus Birutės reakcija, kai išvys buvusį mylimąjį? Ar ją sugraudins gėlės ir dovanos mažylei? Kaip apibūdins užplūdusius jausmus? Ko jau ko, bet tokio žingsnio iš Seimo nario jauna moteris nesitikėjo. Jau netrukus prieš laidos kamerą moteris duos vieną nuoširdžiausių interviu. Ji neslėpdama papasakos, ką pajuto išvydusi Petrą, o žiūrovai sužinos, ar moteris jam atleis.

Kita ne mažiau jaudinanti istorija apie vaikus nutiko Utenoje. Čia gyveno mama su mažamete dukryte. Netikėtai vieną dieną moterį ištiko rimtos ligos priepuolis ir ji buvo išvežta į ligoninę. Mergytę globoti nedvejodama apsiėmė močiutė. „Myliu anūkėlę kaip savo dukrą“, – sakė Lima Dačkevičienė.

Deja, įstatymų pinklės ir skirtingų tarnybų skirtingos tų įstatymų interpretacijos lėmė tai, jog mergytė buvo atiduota globoti visiškai svetimiems žmonėms.

Ar pavyks viltį praradusiai močiutei išsiaiškinti su valdininkais ir atgauti mylimą anūkėlę?

Atsakymus sužinosite šį vakarą laidoje „Prieš srovę“ 19.30 val. per TV3.

GALERIJA

  • P. Gražulio kelionė į Palangą: ar Birutę sugraudins politiko gėlės ir dovanos?
  • P. Gražulio kelionė į Palangą: ar Birutę sugraudins politiko gėlės ir dovanos?
  • P. Gražulio kelionė į Palangą: ar Birutę sugraudins politiko gėlės ir dovanos?
Rašyti komentarą
Komentarai (37)

Ra

Jau tiems žmonėms viskas blogai. Neatsiprašo - blogai, atsiprašo - atsiprašo - ir vėl blogai. O koks kieno reikalas dėl ko atsiprašė.

??

Myz į batą Petriux? Daba ir su velniu eitų obuoliai kad tik išsaugotų minkšta seimo kėdę? Menkysta!

Anonimas

liberastinis cirkas lietuvoje tesiasi. Lygtai nera lietuvoje didesniu problemu kaip kazkokios kurvos ir seimo ziurkes sekso nuotykiai...... Vergams reikia duonos ir zaidimu ..... cha cha cha
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS