Pokyčiai „Mis Venesuela“ konkurse: neatskleis kandidačių kūno apimčių | Diena.lt

POKYČIAI „MIS VENESUELA“ KONKURSE: NEATSKLEIS KANDIDAČIŲ KŪNO APIMČIŲ

„Mis Venesuela“ grožio konkurse nebus nurodomos kandidačių kūno apimtys. Konkurso organizatoriai tai argumentavo sąmoningu stereotipų atsisakymu. „Moters grožį lemia ne 90-60-90 parametrai. Jį parodo moters talentas“, – sakė komunikacijos direktorė Gabriela Isler.

Iki šiol per grožio konkursą visad būdavo įvardijamos kandidačių kūno apimtys. Ilgą laiką grožio idealu buvo laikoma 90 cm krūtinės apimties, 60 cm talijos ir 90 cm klubų moteris. Kad pasiektų tokius duomenis, grožio karaliene norinčios tapti moterys laikosi drastiškų dietų, o neretai ryžtasi ir grožio operacijoms.

Grožio konkursai Venesueloje yra ypač populiarūs, nugalėtojoms neretai tampantys tramplinu į pasaulinę šlovę. Praeityje venesuelietės yra laimėjusios septynis konkursus „Mis Visata“ ir šešis „Mis Pasaulis“. Ketvirtadienį 24 kandidatės sieks šių metų „Mis Venesuela“ karūnos.

Konkursas Venesueloje vyks didelės politinės ir ekonominės krizės apogėjuje. Praėjusiais mėnesiais šalyje ne kartą dingo elektra. Grožio konkurso organizatoriams tikras siaubas būtų, jei elektra dingų kaip tik ketvirtadienį: dėl trūkstamų lėšų nėra plano B, kaip būtų elgiamasi tokiu atveju, sakė G. Isler.

Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS