Popžvaigždė Rihanna laukiasi pirmojo kūdikio | Diena.lt

POPŽVAIGŽDĖ RIHANNA LAUKIASI PIRMOJO KŪDIKIO

Popžvaigždė Rihanna laukiasi pirmagimio. 33-ejų atlikėja savaitgalį buvo nufotografuota su nėščiosios pilvuku Niujorko Harlemo rajone lydima savo draugo amerikiečių reperio ASAP Rocky.

Atlikėją, tarp kurios hitų yra Diamonds" ir "Umbrella“, fotografavo garsenybių fotografas Milesas Diggsas. Nuotraukoje – pro atsagstytą paltą kyšantis apnuogintas žvaigždės pilvas.

Tai, kad būtent savaitgalį Niujorke siautėjo sniego audra, iš Karibų salos Barbadoso kilusios muzikos žvaigždės, regis, netrikdė. Nuotraukos buvo paskelbtos pirmadienį.

Rihanna ir jos bendraamžis ASAP Rocky apie savo santykius oficialiai pranešė pernai, taip patvirtindami ilgai sklandžiusius gandus apie jų ryšį. 2021 metų gegužę reperis atlikėją ir sėkmingą mados ir kosmetikos verslininkę žurnale „GQ“ pavadino „savo gyvenimo meile“. Atsakydamas į klausimą, ar yra pasirengęs tėvo vaidmeniui, jis teigė: „Manau, kad būčiau neįtikėtinas, dėmesingas ir visapusiškai nuostabus tėtis“.

 

Rašyti komentarą
Komentarai (1)

Šita milijardierė

padariusi didžiulį kapitalą ne per dainas, o per savo vardą/ kosmetikos linija, parfumai ir pan/ tik dabar susiruošė vaikų turėt?

SUSIJUSIOS NAUJIENOS