Prezidentė atvirai prisipažino: buvau išdykusi | Diena.lt

PREZIDENTĖ ATVIRAI PRISIPAŽINO: BUVAU IŠDYKUSI

  • 7

Prezidentė Dalia Grybauskaitė Vilniuje su krepšininku Jonu Valančiūnu atidarė jo įsteigtus paauglių dienos namus „Išvien“. Atidarymo metu šalies vadovė ir vienas geriausių Lietuvos krepšininkų LNK laidos KK2 žurnalistams pasakojo, kad mokykloje buvo iškrėtę ne vieną šunybę.

„Buvau išdykusi, prisipažįstu. Čia jau matyt charakterio bruožas – būti žingeidžiai, nepasiduoti, viskuo domėtis ir priešintis bet kokiam spaudimui ir jėgai. Turėjau tai nuo pat mažens ir, žinoma, nebuvau tokia paklusni“, – kalbės prezidentė Dalia Grybauskaitė. „Pirmoje klasėje teko pakovoti ir kieme. Buvau stipresnė fiziškai, nes sportavau, tad tekdavo apginti silpnesnius“, – kalbės prezidentė.

Išdykęs buvo ir krepšininkas Jonas Valančiūnas, o jo mamai ne kartą teko eiti į mokyklą aiškintis dėl sūnaus išdaigų.

„Langelis gal koks vienas yra netyčia dužęs, ir šiaip pachuliganavojimų buvo jaunystėje. Man atrodo, duris trenkiau, o kai tos durys būdavo senesnės mokyklose, su tokiu dideliu stiklu, tas stiklas visas pabiro. Man buvo gal 8-eri“, – pasakos J. Valančiūnas.

Jono žmona Eglė sakys, kad jų atžalos nėra tokie pasiutę kaip jų tėtis, o prie to prisideda ir Jono auklėjimas. „Jonas pakankamai griežtas, bet viskas savo ribose. Kartais su berniukais reikia būti griežtam“, – byrą pateisins Eglė Valančiūnienė.

Visą reportažą žiūrėkite šį pirmadienio vakarą laidoje KK2, 19 val. 30 min. per LNK.

Rašyti komentarą
Komentarai (7)

Liudvika

Visa širdimi gerbiu Prezidentę ir laikau ją aukščiau už visus.Lenkiu žylą galvą prieš ją.

O

O gal paliekam dar penkiem metam neikim balsuoti ir prezidente liks dar penkiem metam popoliarumas didelis ir vistiek iki smerties islaikyti reikes tai gal tegul padirbeje

Gintaras Raulinaitis

Nu nu, ar čia kokie nekalti išdykavimai, jeigu per Vilniaus centrą klizmininkų būriai pasidemonstruodami patraukia per briuselininkų mėgstamą paradą
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS