Prie P. Gražulio pasirodęs vyras lyginamas su G. Vageliu: į kalbas sureagavo ir pats atlikėjas | Diena.lt

PRIE P. GRAŽULIO PASIRODĘS VYRAS LYGINAMAS SU G. VAGELIU: Į KALBAS SUREAGAVO IR PATS ATLIKĖJAS

  • 20

Trečiadienio popietę internete kilo diskusijų audra – nuotoliniu būdu vykusiame Kultūros komiteto posėdyje ekrane pasirodęs Petras Gražulis buvo ne vienas. Šalia politiko akyliausieji pastebėjo pusnuogį vyrą. Internautai pradėjo spėlioti ir nepažįstamąjį ėmė lyginti su dainininku Gabrielium Vageliu. 

G. Vagelis socialiniame tinkle „Instagram“ pasidalijo stop kadru iš nuotolinio posėdžio, o po nuotrauka parašė: „Mes su Petru iš tikrųjų esame tik geri draugai“.

Tiesa, vėliau atlikėjas teigė, kad sulaukęs internautų reakcijų nusprendė papokštauti ir patvirtino, kad vaizdo įraše matomas pusnuogis vyras – tikrai ne jis, informuoja portalas delfi.lt.

G. Vagelis sakė, kad ne tik jo draugams, bet ir jam pačiam vaizdo įraše sušmėžavęs vyras panašus į jį patį. „Žiūrint tik į veidą – neįtikėtinas panašumas. Net man pačiam“, – sakė atlikėjas.

„Instagram“ nuotr.

Primename, kad akibrokštas ir klausimų lavina, ką nuo visuomenės slepia P. Gražulis, kilo po pasirodžiusios Kultūros komiteto posėdžio transliacijos. Panašu, kad prie kolegų P. Gražulis prisijungė posėdyje nagrinėjamų klausimų įkarštyje. Kultūros komiteto pirmininkas Vytautas Juozapaitis vieną po kito pristatė klausimus, o tuomet pasigirdo ir P. Gražulio balsas. Politikas norėjo įsitikinti, ar kolegos jį girdi, todėl paklausė: „Ar jūs manęs negirdite? Alio?“.

V. Juozapaitis netruko sureaguoti: „Atsiprašau labai, kas čia kalba?“.

P. Gražulis prisistatė dar kartą ir tuomet pasirodė ekrane. Tiesa – ne vienas. Šalia politiko stovėjo pusnuogis vyriškis.

Į portalo kauno.diena.lt žurnalistų skambutį P. Gražulis sureagavo emocionaliai: „Nu, kas čia dabar darosi?“ Tiesa, politikas kalbus nebuvo ir, kas tas pusnuogis vyras, sušmėžavęs ekrane, taip ir neatskleidė.

Apie internete plintantį vaizdo įrašą socialinėje erdvėje pasisakė ir žurnalistas Andrius Tapinas. „Seimo komitetų posėdžiai suteikia įdomių momentų. Štai šios dienos Kultūros komiteto posėdyje (laikas 13.45 val.) Petras Gražulis suabejoja, ar jis yra girdimas ir prie jo prieina nuogas jaunas vyras padėti. Po to vaizdas greitai išnyksta. Visko pasitaiko“, – su internautais iškalbingo posėdžio vaizdais dalijosi A. Tapinas.

Šis akibrokštas neliko nepastebėtas ir visuomenininko Skirmanto Malinausko. „Nuotraukoje Seimo Kultūros komiteto posėdis ir jame nuotoliniu būdu dalyvaujantis Petras Gražulis, kuriam ryšio problemas padeda spręst... asistentas. Tiesa, įdomiai apsirengęs. Ir ne, čia ne naujas Tado filmas, čia realybė“, – feisbuke rašė S. Malinauskas.

Rašytojas Aidas Puklevičius į šią situaciją sureagavo pasidalindamas meniška istorija: „Šiandien ryte turėjau dalyvauti nuotoliniame Kultūros komiteto posėdyje. Jame turėjo būti svarstomi mano rinkėjams ir man pačiam aktualūs tradicinių vertybių klausimai. Dėl savo garbaus amžiaus bei įtaraus požiūrio į per jėgą brukamas vakarietiškas technologijas man kartais iškyla problemų prisijungiant nuotoliniu būdu. Laimei, jas padėjo išspręsti nepažįstamas menkai apsirengęs jaunuolis tuo metu visiškai atsitiktinai užsukęs į mano namus. Jo drabužių trūkumo faktą galiu paaiškinti tuo, jog mano bute daug didesnė temperatūra nei jojo. Šelmiškų ūsiukų faktas nėra aktualus nei mano atstovaujamiems rinkėjams, nei tradicinėms vertybėms. Manau, kad šis paaiškinimas uždaro klausimą“.

Rašyti komentarą
Komentarai (20)

TTapkinas

cia as vIrai, nepikit

Dobilas

Taigi aiškiai matosi,kad čia Dobilas Sinkevičius... su kuriuo Gražulis jau eilę metų nesiskiria ir visur važinėja.

Piteris

Petrai ar tu pydaras esi ?
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS