Projekte „Kaukės“ dalyvavusi K. Lavrinovičiaus žmona: pirmą kartą mačiau tokį nustebusį vyro veidą | Diena.lt

PROJEKTE „KAUKĖS“ DALYVAVUSI K. LAVRINOVIČIAUS ŽMONA: PIRMĄ KARTĄ MAČIAU TOKĮ NUSTEBUSĮ VYRO VEIDĄ

  • 0

„Pirmą kartą pamačiau tokį nustebusį savo vyro veidą. Jis tiesiog prarado žadą. Kšištofas žinojo, kad filmavimo metu turėjau vežti vaikus į treniruotę, apsilankyti darbe, vakarą leisti namuose. Manė žinantis visus mano dienos planus, todėl net nepagalvojo, kad galėčiau atsidurti filmavimo studijoje, pasislėpti po įspūdingu kostiumu ir uždainuoti jam. Anksčiau viešai to dariusi nesu. Dainavau tik chore. Maniau, kad dėl akcento ir balso vyras mane išaiškins per pirmąsias pasirodymo sekundes, tačiau mano ir brolio Darjušo nuostabai, jis taip iki pat nusiėmimo ir nesusivokė, kad ten aš“, – įspūdžiais dalijosi po Gėlės kostiumu šou „Kaukės“ metu besislėpusi komisijos nario Kšištofo Lavrinovičiaus žmona Tatjana.

Moteris pakvietimo dalyvauti LNK projekte „Kaukės“ sulaukė likus kelioms savaitėms iki filmavimo pradžios. Kartais nutylėti apie laukiantį išbandymą tikrai būdavo sunku. „Prisipažinsiu, tikrai ne kartą vos atsilaikiau neprasitarusi vyrui. Mintyse dėliojau sau: tu net neįsivaizduoji, kokį siurprizą tau ruošiu... Supratau, kad man pasiseks tik tuo atveju, jeigu sugebėsiu neprasitarti iki pat galo. Kaip jis po to manimi džiaugėsi... Po filmavimo grįžę namo kalbėjomės iki paryčių. Nuo patirtų emocijų nei vienas dar ilgai nenorėjome miego. Vyras labai didžiavosi tuo, kad išdrįsau uždainuoti prieš tiek žmonių. Ir man pačiai smagu“, – atviravo T. Lavrinovič.

Tiesa, moteris neslepia – užsidėjus Gėlės kostiumą prieš lipant į sceną jai pasidarė labai baisu. „Su ta gražia galva nieko nesimato. Užsidėjus kaukę trūksta deguonies, nes yra tik dvi nedidelės skylutės orui patekti. Prieš pasirodymą labai padėjo asistentai, kurie pagelbėjo, padrąsino, nuvedė ant scenos ir pastatė reikiamoje vietoje. Beliko tik pradėti. Jau pasirodymo metu, dainuodama, kažkur netoliese girdėjau pasirodančius šokėjus. Jausmas – tikrai gana keistas. Tačiau pradėjus pasirodymą baimės išgaravo. Iš tos laimės pamiršau viską aplinkui. Po to nekantriai laukiau savo vyro balso. Kada jau jis supras? Kada supras, kad čia aš?“ – pasakojo šou dalyvė T. Lavrinovič.

Tiesa, daugelis draugų apie tai, kad po Gėlės kostiumu slėpsis Tatjana, įtarė dar „Kaukėms“ nepasiekus eterio, tik išvydę laidos anonsą. „Praėjusią savaitę sulaukiau daug skambučių. Artimieji smarkiai rėmė prie sienos. Sakė man – tik neišsisukinėk, matėme reklamą per televizorių. Akivaizdu, kad ten tu. Kas dar galėtų taip smarkiai nustebinti Kšištofą? Turėjau jiems akiplėšiškai meluoti. Ačiū Dievui, nei vienas vėliau dėl to nesupyko. Gyvenime meluoju tikrai labai retai“, – sakė ji.

Dueto „LavTwins“ narys, brolis K. Lavrinovičius pats negali paaiškinti, kaip sugebėjo neatpažinti savo žmonos. „Buvau įsitikinęs, kad savo Tatjaną atpažinsiu bet kokiomis aplinkybėmis. Maniau, kad ją puikiai pažįstu, ir jos balso supainioti su kuo nors kitu tikrai negalėčiau. Na, ir ką? Matėte patys, kaip sutrikau. Po pasirodymo pagalvojau, kad ten tikrai ne ji. Per pertrauką filmavimo metu jai kaip tik skambtelėjau, paklausiau, ką veikia. Sakė, kad tik ką parvežė vaikus namo. Na, o tuo metu ji jau buvo studijoje. Truputį gėda, kad neatpažinau, bet kita vertus – dėl išlaikytos paslapties ir tokio įstabaus pasirodymo labai didžiuojuosi savo žmona“, – sakė jis.

Kokie kuriozai ištiks komisijos narius pusfinalio metu? Ką apie save atskleis lapė? Kodėl ant scenos Višta neteks bet kokios savitvardos? Ir, žinoma, svarbiausias klausimas, kas po kauke, jau šį sekmadienį, 19.30 val. per LNK!

GALERIJA

  • Projekte „Kaukės“ dalyvavusi K. Lavrinovičiaus žmona: pirmą kartą mačiau tokį nustebusį vyro veidą
  • Projekte „Kaukės“ dalyvavusi K. Lavrinovičiaus žmona: pirmą kartą mačiau tokį nustebusį vyro veidą
  • Projekte „Kaukės“ dalyvavusi K. Lavrinovičiaus žmona: pirmą kartą mačiau tokį nustebusį vyro veidą
  • Projekte „Kaukės“ dalyvavusi K. Lavrinovičiaus žmona: pirmą kartą mačiau tokį nustebusį vyro veidą
Projekto kūrėjų nuotr.
Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS