„Pyragų dienos“ iniciatyvai paaukota 40 tūkst. eurų | Diena.lt

„PYRAGŲ DIENOS“ INICIATYVAI PAAUKOTA 40 TŪKST. EURŲ

  • 0

Lapkričio 6-ąją visa Lietuva kvepėjo pyragais – tautiečiai neliko abejingi gražiai ir jautriai „Pyragų dienos“ tradicijai.

Dešimtus metus gyvuojančiai iniciatyvai tautiečiai buvo dosnūs – paaukojo per 40 tūkst. eurų. Kaip teigia organizatoriai, visi pinigai bus skirti paramos projekto „Išsipildymo akcija 2019“ globojamiems vaikams.

„Išsipildymo akcija“ – televizijos paramos projektas, gyvuojantis nuo 2003 metų. Pagrindinis „Išsipildymo akcijos“ tikslas – padėti itin sunkiomis ligomis sergantiems ir kitaip nuskriaustiems Lietuvos vaikams. 

Projekto organizatoriai nuoširdžiai dėkoja visiems geros valios žmonėms ir „Išsipildymo akcija 2019“ partneriams, kurie prisideda prie jos įgyvendinimo netaikydami jokių paslaugos mokesčių, todėl absoliučiai visos lėšos nukeliauja akcijos remiamiems vaikams.

Geros valios žmonės ne tik kepė pyragus, aukojo pinigus „Išsipildymo akcijai“, bet ir dalinosi gražiomis akimirkomis socialiniuose tinkluose. 

Nespėję iškepti pyragų, bet norintys prisidėti prie „Išsipildymo akcijos“,  gali tai padaryti aukodami telefonu: 1891 – 3 eur, 1892 – 5 eur.

Pernai per „Per pyragų“ dieną buvo surinkta apie 30 tūkst. eurų. Iš viso „Išsipildymo akcijai 2018“ geros valios žmonės paaukojo 402 tūkst. eurų. Už juos ligoninėms ir vaikams buvo nupirkta medicininė įranga, vaistai, atliktos operacijos, suteiktos reabilitacijos, kai kurie ligoniukai, tiesiogine to žodžio prasme, buvo prikelti gyvenimui.

Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS