R. Ščiogolevaitė apie sunkumus: buvo taip, kad galvojau, už ką reikės valgyti | Diena.lt

R. ŠČIOGOLEVAITĖ APIE SUNKUMUS: BUVO TAIP, KAD GALVOJAU, UŽ KĄ REIKĖS VALGYTI

  • 13

„Nebuvo taip, kad neturėčiau už ką valgyti, bet buvo taip, kad galvojau už ką reikės valgyti... Matant, link kur visa tai linksta, kad advokatų paslaugos yra labai brangios, tai buvo tokių minčių, kaip reikės ateityje gyventi….“, – jau šį pirmadienio vakarą pirmoje LNK naujo sezono gyvenimo būdo laidoje „Nuo... Iki...“ pasakos dainininkė Rūta Ščiogolevaitė.

Rūta nerimauja, kad nebūtų paskelbtas kelis mėnesius užsitęsęs karantinas kaip pavasarį. Penkių vaikų mamai draudimai koncertuoti stipriai kirto per piniginę, teko ieškoti išeities kaip išgyventi.

Kaip garsi dainininkė išsisuko karantino metu finansine prasme, kokių gudrybių ėmėsi? „Visko... Taupiau, buvo net tokia įdomi situacija. Aš buvau labai pikta, kad turėjau prieiti prie tokių priemonių, bet aš tai padariau – turėjau du mamos moliūgus, kuriuos per aktyvios bendruomenės profilį socialiniame tinkle, kur ir gyvenu, pardaviau... Tiesiog parašiau, kad mamytė, neturinti jokios pagalbos, turi išlaikyti keturis vaikus, ir parduoda moliūgus, tad prašom, jei kas norit,  nupirkit. Buvo žmonių, kurie tiesiog parašė ir paklausė, gal galėtų gauti tos mamos numerį ir jai padėti... Aš galvojau, kad tiesiog prisidursiu mamos moliūgais, bet aš prisidūriau ne tik su moliūgais – buvo palikinėjamos sauskelnės už durų... Negaliu patikėti, kad yra tokių žmonių... tokių, kurie suvokia, kad gali padėti, gali dalintis...“, – graudindamasi pasakos R.Ščiogolevaitė.

Praėjusių metų rudenį žiniasklaidoje pasirodė netikėta žinia – dainininkė R. Ščiogolevaitė laukiasi penktosios atžalos. Tačiau jau vos po kelių mėnesių ne vieną pribloškė vienas po kito pasirodę keli pranešimai – Rūtos šeimoje krizė, į namus kelis kartus kviesta policija. Netrukus ir pati dainininkė prabilo apie skyrybas po septynerius metus trukusios santuokos su septyneriais metais jaunesniu vyru, finansų konsultantu Rolandu Damijonaičiu.

„Meluoti apie savo santuoką su Rolandu nenoriu, o visos tiesos sakyti – negaliu. Rizikuoju būti nesuprasta, nes tai, ką išgyvenau, gali suprasti tik tai patyrusios moterys“, – sakys Rūta. 39–erių dainininkė R. Ščiogolevaitė ir scenoje, ir už jos ribų atrodo geležinė moteris – ji puikiai žino, ko nori, yra savo srities profesionalė, o dabar ne tik augina penkis vaikus, bet ir grįžta į sceną, kad galėtų pasirūpinti gausia šeima. „Mano gyvenimas dabar toks, kad sunku nupasakoti, tai reiktų pamatyti ar patirti, nes žodžiais jūs tiesiog nepatikėtumėte“, – pasakos Rūta.

Gyvenimo būdo laida „Nuo... Iki...“ jau šį pirmadienio vakarą, 20 val., tik per LNK.

Rašyti komentarą
Komentarai (13)

Anonimas

Rūta, ar jus sugebate matyti ir suprasti plačiau? Paprastas samdomas darbdavio žmogus turi susitaikyti su korektiška ir nekorektiška kritika iš darbdavio pusės. Nusileiskit iš debesų, klausytojas jūsų darbdavys, arba nelįskyt į eterį!!!!!!!! Esu moteris, labai stipri moteris, bet mane erzinate, net balsas man jūsų nepatiko, nes vizualiai vaidindavot vaidmenį, o širdies jūsų nejaučiau.

Edita

Rūta, esu 41 m. moteris, 3 aukštieji, didelę patirtį turinti rinkos srityje. Prie komentarų netyčia prisidėjau. Pažiūrėjus Nuo iki laidą, jau jūsų šneka erzina. Suprantu, moteris, tiek vaikų, bet nustokit šnekėti kaip jūsų nesupranta, o šnekat, kad sceną išlaikyti, užburtą ratą darot. Kalbėkit, žmonės žmonėms, o aš sau, o scenoje mano balsas. O vyrui ,vyro atsakomybė, bet faktas, kad jų buvo ne vienas. Bet ir tai gyvenimas. Bet nerėkit. Jei viešai rėkiate, tai kiek vyrui rėkėtė??????

Rūta

Nepyk, reik galvot galva, o ne subine...
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS