R. Ščiogolevaitės gyvenime – malonūs pokyčiai | Diena.lt

R. ŠČIOGOLEVAITĖS GYVENIME – MALONŪS POKYČIAI

  • 8

Sakoma, kad šukuosenos pokyčiams žmogus ryžtasi esant dramatiškiems įvykiams asmeniniame gyvenime, dažniausiai skyrybų metu. Tačiau plaukus nusirėžusi dainininkė Rūta Ščiogolevaitė  užbėga už akių apkalboms ir sako, kad jos šeimyninė laimė tvirta kaip niekada.

"Manau, kad pačios gražiausios pasaulio moterys turėjo trumpas šukuosenas. Čia tiesiog dar vienas vyrų pramanas, kad patraukli moteris būtinai turi plaukus iki klubų. Tai visiška nesąmonė. Dabar sau esu graži kaip niekada anksčiau" – drąsiai kaip visada dėsto atlikėja.

Pokyčių netrūksta ir R. Ščiogolevaitės sceniniame gyvenime. Po ilgos pertraukos atlikėja klausytojams pristato naujausią savo dainą "Kai tu galvoji apie mus".

 

 

GALERIJA

  • Rūta Ščiogolevaitė
Rašyti komentarą
Komentarai (8)

dėdė

piano vietose nesuprantamas tekstas,kur dikcija,arba akomp.į antrą planą

ALGIS

100 procentų pritariu Vilei ,anksčiau buvo tokia MOTERIŠKA IR GRAŽI

Vile

Ilgi jai labiau tinka. Na,o sitie trumpesni ir dar ta ilga suknele labai sendina. Uzsidejo moteris sau kokius 10 meteliu. Ilgi plaukai labai tiko,tik man asmeniskai nepatiko,kad tokie balti, kaip perodsidiniai. Dabar yra iv.dazu,galima nusidazyti tikrai naturalia spalva. Prasove Rutele su tais plaukais,bet manau,kad cia ne beda, plaukai juk auga.
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS