Rokeriams – Jazzu pagyros: seniai mačiau grupę, kur kiekvienas yra ypatingas | Diena.lt

ROKERIAMS – JAZZU PAGYROS: SENIAI MAČIAU GRUPĘ, KUR KIEKVIENAS YRA YPATINGAS

  • 4

Sekmadienio vakarą, „X Faktoriaus“ žiūrovai išvys paskutinius projekto dalyvių pasirodymus. Antroji laidos dalis bus skirta aistras kurstančiam šou etapui – „Kūrybinei stovyklai“. TV3 televizijos šou scenoje pasirodys dalyviai, kurie neįsivaizduoja savo gyvenimo be roko muzikos. Vaikinai tikisi, kad „X Faktorius“ jiems atvers muzikos pasaulio duris.

Grupę „Intervalai“ sudaro keturi nariai: Robertas iš Plungės, Jonas iš Lapių, Skirmantas iš Kauno ir Vygantas iš Naujosios Akmenės. Vaikinai susipažino konservatorijoje, trys iš jų buvo klasiokai. Vėliau kartu mokėsi akademijoje.

Ši grupė – visai šviežia, neturi dar nė metų. Tačiau jų ambicijos – labai didelės. Vaikinai juokauja, kad turi 2-3 gerbėjus, o socialiniame tinkle „Facebook“ – 400 „patinka“ paspaudimų. Atėjimas į TV3 projektą „X Faktorius“ – labai protingas ir apgalvotas žingsnis.

„Niekada gyvenime neteko patirti, kas yra televizijos projektas. Tai labai domina. Patirtis ir gal dar sėkmė gali nusisekti“, – sako grupės nariai, šiuo metu gyvenantys Kaune. „X Faktoriuje“ vaikinai atliks jų kūrybos dainą pavadinimu „Dviese“. Scenoje jie elgsis kaip tikri profesionalai, o jų pastangos bus įvertintos teisėjų.

„Tvarkingai vyrai groja, tvarkingai susidėlioję, susigroję kaip grupė. Viskas yra puikiai. Vienintelis – muzikos stilius yra pagyvenęs“, – pasirodymą komentuos Saulius Urbonavičius-Samas.

„Poliarizuoti stiklai“ kitaip sakant. Man atrodo kad su stiliumi viskas yra gerai. Viskas grįžta ratu ir man ta senovė netrukdė. Atvirkščiai – labai patiko ir sukėlė daug labai gražių prisiminimų. Seniai mačiau grupę, kur kiekvienas narys yra toks fainas ir ypatingas. Aš į jus visus žiūrėjau ir nežinojau, į kurį žiūrėti“, – sakys Justė Arlauskaitė-Jazzu.

„Kas keisčiausia, kad iš tokio stiliaus grojančių grupių gaunasi normaliai kuriančios grupės. Per tokį turi praeiti, kad sukurtumei kažką savito. Labai geras mikroklimatas grupėje. Pozityvi grupė, o tai yra labai gerai“, – kalbės Saulius Prūsaitis.

„Nustebinote, nes „X Faktoriuje“ sumautas reikalas su roko grupėmis. Nežinau kodėl, bet jos sunkiai skamba, sunkiai susigroja. Jūs esate tas geras variantas – jūs skambate. Žiauriai gerai“, – pasirodymą komentavo Marijonas Mikutavičius.

Žiūrovai išvysti ir įvertinti grupės pasirodymą galės jau šį sekmadienį.

„X Faktorius“ – geriausias visų laikų šou tavo gyvenime! Sekmadieniais, 19.30 val. per TV3!

GALERIJA

  • Rokeriams – Jazzu pagyros: seniai mačiau grupę, kur kiekvienas yra ypatingas
  • Rokeriams – Jazzu pagyros: seniai mačiau grupę, kur kiekvienas yra ypatingas
  • Rokeriams – Jazzu pagyros: seniai mačiau grupę, kur kiekvienas yra ypatingas
  • Rokeriams – Jazzu pagyros: seniai mačiau grupę, kur kiekvienas yra ypatingas
  • Rokeriams – Jazzu pagyros: seniai mačiau grupę, kur kiekvienas yra ypatingas
Rašyti komentarą
Komentarai (4)

Jaz

koncertuot ismoko ir jau vertintoja,juokingai atrodo ,kai kurie TV sau ziuri 'muzikos klausymo zinovai'.

Anonimas

Apie kokį jautrumą ta plykė kalba,vien pasisakymai apie kauniečius kur buvo atimti per prievartą vaikučiai,dar ji gali turėti vaikų. Tegul pirma pasigydo, o nesapalioja kažin.ką.

Anonimas

Jazzu kaip iš Osvencimo,ką čia tokią ir rodot,nuspusgalve. Šlykštu
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS