S. Jasevičiūtė pasigražino botulino injekcijomis: noriu apgauti laiką | Diena.lt

S. JASEVIČIŪTĖ PASIGRAŽINO BOTULINO INJEKCIJOMIS: NORIU APGAUTI LAIKĄ

  • 3

„Aš noriu apgauti laiką“, – drąsiai TV3 realių pokyčių laidoje „Grožio mėnuo“ šį šeštadienio rytą rėš Skaiva Jasevičiūtė-Kraujalė. Garsi moteris sutiko prieš visą Lietuvą papasakoti, kas jai nepatinka savo išvaizdoje ir tai pakeisti.

S. Jasevičiūtė-Kraujalė profesionalių grožio klinikos specialistų pagalba padailino savo išvaizdą – į veidą jai buvo suleistos botulino toksino ir hialurono rūgšties injekcijos.

Savo išvaizda besirūpinanti S. Jasevičiūtė-Kraujalė bus itin atvira: kad ir kokia graži moteris būtų, ji vis tiek nori pakeisti, pagražinti ir patobulinti savo išvaizdą.

Aš gal neišlošiau toje super gerų genų loterijoje, kur moteris iki 60-ies vaikšto su kūdikio oda.

„Manau, kad kiekviena moteris, kad ir kokio amžiaus būtų ir kokia graži, vis tiek kažkur labai giliai nori būti dar truputėlį gražesnė. Man nebe dvidešimt kažkeli – šiais metais sueis 35-eri. Ir nori to ar ne, tai matyti. Aš gal neišlošiau toje super gerų genų loterijoje, kur moteris iki 60-ies vaikšto su kūdikio oda“, – motyvus, kodėl sutiko dalyvauti šioje laidoje, atskleidė žinoma moteris.

Realių pokyčių laidoje „Grožio mėnuo“ S. Jasevičiūtei-Kraujalei be kitų veiksmingų grožio procedūrų bus atliktas ir veido raukšlių išlyginimas hialurono rūgšties preparato ir botulino toksino injekcijomis.

„Visa Lietuva bijo botulino dėl to, kad apie jį mitą sukūrė mergaitės, kurios jį pradėjo naudoti per anksti ir per daug... Aš noriu išbandyti kažką naujo, kas man padėtų truputėli apgauti laiką. Aš noriu apgauti laiką! Ir be jokių chirurgų įsikišimo, skalpelių ir randų palei ausis pakelsiu truputėlį savo veido odą, nes mus visus veikia traukos dėsniai ir viskas eina žemyn“, – laidoje atliktomis procedūromis džiaugsis moteris.

Skaiva prisipažins, kad po išvaizdos pokyčių ji sulaukia dar daugiau vyro komplimentų: „Mano vyras šiaip mane kasdien lepina įvairiais komplimentais, bet dabar net padaugėjo jų ir jie pasidarė su tokia pikantiškesne potekste... Man tai patinka.“

„Grožio mėnuo“ – šį šeštadienį 9.30 val. per TV3.

Rašyti komentarą
Komentarai (3)

Nul'ė

Galvojau, kad Skaiva protingesnė. O patarimas jai toks: labai nepamaišytų gimdymas. Tada nereikėtų jokių korekcijų. Galingoji Gamta viską pakoreguotų.

Mikis

Ponia, tik save gali apgauti....gamtos neapgausi....reiketu dometis kuo nors kitu, o ne savo abrozdeliu.......bet, ...tai supras, kai pasens ir taps veidelis keptu obuoliu.....

pagal nuotraukas

ten kur Prieš,man kur kas gražiau atrodė,nei po injekcijų.Laiko neapgausi jei savo vidumi nejausi jaunatvės.O kas dėl raukšlių,tai yra ir kitokie būdai.Tad sėkmės priprantant prie botulino ir jo dėka greičiau sendinant savo odą.

SUSIJUSIOS NAUJIENOS