Sulieknėjusi I. Norkutė-Žvinienė pasijaunino botulino injekcijomis | Diena.lt

SULIEKNĖJUSI I. NORKUTĖ-ŽVINIENĖ PASIJAUNINO BOTULINO INJEKCIJOMIS

  • 20

Daugiau nei prieš pusmetį drastiškai sulieknėjusios žinomos aktorės Ingos Norkutės-Žvinienės išvaizda žiniasklaidoje aptarinėjama iki šiol. Itin pasikeitusi garsi moteris ryžosi dar patobulinti savo išvaizdą ir praverti grožio klinikos duris.

Šeštadienio rytą TV3 laidos „Grožio mėnuo“ žiūrovai išvys aktorės išvaizdos pokyčius, kuriuos I. Norkutei-Žvinienei atliks profesionalūs grožio specialistai, sporto treneriai ir vizažistai.

„Mano investicijos iki šios dienos yra tik tokios, kad aš namuose kiaušinio baltymą su bananu išplaku ir pasitepu, agurkais, pavasarinėmis braškėmis puoselėju odą. Tai toks kaip palaikymas, bet, manau, kad šiandienai pribrendo toks reikalas ir aš vis dėlto kreipsiuosi į profesionalus“, – apie savo kasdienius grožio ritualus pasakos I. Norkutė-Žvinienė.

Aš geriau kažko nesuvalgysiu daugiau, bet investuosiu į grožį. Ateina laikas, eina metai.

Populiarių serialų aktorė tikina pinigų grožio priemonėms negailinti. „Aš geriau kažko nesuvalgysiu daugiau, bet investuosiu į grožį. Ateina laikas, eina metai. Ačiū Dievui, kad genai geri, iš tėvelio paveldėjau. Mažai raukšlių ir gerai atrodau“, – paskutinėje laidoje juoksis garsi moteris.

I. Norkutei-Žvinienei grožio klinikoje „Estetus“ buvo atliktas veido odos standinimas lazeriu, bendro raudonio ir išsiplėtusių kapiliarų šalinimas, suleistos botulino toksino injekcijos raukšlių lyginimui bei atlikta PRP procedūra, skirta plaukų slinkimui stabdyti ir naujų augimui skatinti.

TV3 laidoje „Grožio mėnuo“ žiūrovai išvys ne tik I. Norkutės-Žvinienės išvaizdos pokyčius, bet ir išgirs atvirą interviu apie nelengvą aktorės profesiją. „Daug kas galvoja, kad aktorės profesija labai lengva. Nuėjo Norkutė, pasimaivė, pažvengė. Va nueikite ir pažvenkite. Nueikite ir padarykite taip, kaip aš darau. Pasižiūrėsite. Dėstytojas mums jau pirmame kurse sakė: „Vaikai, nieko neturėsite. Nei namų, nei pilių, nei automobilių. Susitaikykite su tuo.“ Turiu viską: automobilį, butą, gyvenimą, esu žinoma, turiu mėgstamą darbą, dirbu teatre“, – šypsodamasi atviraus Inga.

„Grožio mėnuo“ – šį šeštadienį 9.30 val. per TV3.

Rašyti komentarą
Komentarai (20)

agnete

kiek besigrazintum vistiek man nepatiksi,nes esi kvaksinti moterele ir kam cia Tamstai lysti i ziniasklaida.ir erzinti zmones.Yra tikrai graziu moteru -artisciu ir be botulino,o cia matai standinasi,investuoja i grozi,kiek beinvestuosi savo charakterio kikenancio nepakeisi.Osis dalykas labai puosia zmogu....neidomu ,bereikalo

Violeta

O kam girtis visai Lietuvai, Cia juk kiekvieno asmeninis reikalas. Nesuprantu...

Vika

Na,ir pasijaunino... botulinu...gera naujiena...:) Pasijaunino botulinu...Viskam savo laikas ...nuo senatvės nepabėgsi nors ir botulino vonioj gulėsi :)))Sėkmės.
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS