„X Faktorių“ paliko dar du dalyviai – teisėjai turėjo atskleisti žiūrovų balsus | Diena.lt

„X FAKTORIŲ“ PALIKO DAR DU DALYVIAI – TEISĖJAI TURĖJO ATSKLEISTI ŽIŪROVŲ BALSUS

  • 3

Sekmadienio vakarą TV3 televizijos žiūrovai išvydo dar vieną tiesiogiai transliuojamą „X Faktoriaus“ finalą. Jo metu paaiškėjo du dalyviai, kurie turėjo atsisveikinti su šou.

Mažiausiai žiūrovų balsų pelnė vaikinų grupė „Intervalai“. Sauliaus Prūsaičio mokiniai be kovos paliko projektą. Grupės pasirodymas sulaukė bene daugiausiai teisėjų kritikos. „Labiausiai neišpildytas jūsų pasirodymas“, – apie vaikinų pasirodymą sakė Justė Arlauskaitė-Jazzu ir pridūrė, kad scenoje jai buvo per daug chaoso. „Jus draskė iš vidaus adrenalinas“, – komentavo Marijonas Mikutavičius.

„Mielieji! Labai labai dėkojam už Jūsų palaikymą! Grupės vardu noriu pasakyti, kad šiuo projektu mes tikrai, prisiekiame, nesustosime! Kaip sakoma, vieno kelio pabaiga, o kito kelio pradžia!“ – po iškritimo į gerbėjus kreipėsi grupės vokalistas.

Išlikimo dainas atliko Silvestras Beltė ir Elzė Borsteikaitė. Abu dalyviai surinko po vienodą kiekį teisėjų balsų. Už Silvestrą balsavo Marijonas Mikutavičius ir Justė Arlauskaitė-Jazzu, už Elzę – Saulius Urbonavičius-Samas, Saulius Prūsaitis. Teisėjai paprašė atskleisti žiūrovų balsus. Paaiškėjo, kad Elzė pelnė 964, o Silvestras 928 balsus. Šou paliko Marijono Mikutavičiaus mokinys Silvestras.

„Meluočiau, jei sakyčiau, kad neliūdna ir nerieda kvailos ašaros. Tikriausiai viskas normalu ir žmogiška. Jaučiu emocijas ir tai yra nuostabu. Labai gaila, pikta ir juokinga vienu metu. Norėjau eiti iki pabaigos, atrasti dar daugiau savo spalvų ir, pasikartosiu, daryti šventę sau ir žiūrovui.

Žinoma, kad niekas nesibaigia šiandieną, aš nemirštu, mano noras kurti nedingo. Sutikau nerealių žmonių, jiems žiauriai dėkoju asmeniškai. Tikrai žinote, kuriuos turiu omenyje. Ačiū ir balsuotojams (neleiskite iškristi likusiems favoritams, persvaros nesiekia net 50 balsų) ir, žodžiu, visiems ačiū-pačiū, myliu, bučiuoju. Nusišluostom ašaras ir į naujus metus su naujais nuotykiais. P.S. esu laimingiausias, kad turėjau galimybę atlikti Troye Sivan dainą „My My My!“, – savo gerbėjams rašė šou palikęs Silvestras.

„X Faktoriaus“ teisėjai ir kūrybinė komanda primena, kad žiūrovų balsai lemia – kas liks projekte. Palaikykite savo favoritus balsuodami ne tik prie televizoriaus ekranų, bet ir filmavime! Šou gerbėjai gali įsigyti bilietus į tiesioginius finalus ir superfinalą, vyksiantį „Žalgirio“ arenoje, puslapyje „Tiketa.lt“.

Kupinas netikėtumų, žiūrimiausias šou Lietuvoje, kurio negalite praleisti – sekmadieniais 19.30 val.

GALERIJA

  • „X Faktorių“ paliko dar du dalyviai – teisėjai turėjo atskleisti žiūrovų balsus
  • „X Faktorių“ paliko dar du dalyviai – teisėjai turėjo atskleisti žiūrovų balsus
Rašyti komentarą
Komentarai (3)

su estrados legendom klasika

isnyko lietuvoje dainininkai ir muzika

labai gaila

negi LIETUVOJE nebera kompozitoriu,kurie pagal musu poetu sukurtas eiles(priderinus),parasytu pasakisku dainu suprantamu visiems LIETUVOS zmonems,kodel skriaudziat pagyvenusius zmones,kuriems muzika irgi yra dziaugsmas,o kai nesupranti dainos zodziu,TAI...? melodija grazi,oturinys neaiskus... dar karta labai gaila...

idomu

kas butu jeigu niekas nebalsuotu,gal baigtusi talentu medziokle ,keista kartais pasirodo lyg anglijoje randiesi,matyt Lietuviskai nemoka.

SUSIJUSIOS NAUJIENOS