„X faktoriuje. Žvaigždės“ – M. Šalčiūtės ašaros: nepavyks, negaliu kvėpuoti | Diena.lt

„X FAKTORIUJE. ŽVAIGŽDĖS“ – M. ŠALČIŪTĖS AŠAROS: NEPAVYKS, NEGALIU KVĖPUOTI

  • 1

Viena iš ryškiausių muzikinio projekto „X faktorius. Žvaigždės“ dalyvių – socialinių tinklų žvaigždė Monika Šalčiūtė. Ilgą laiką svajojusi apie dalyvavimą „X faktoriuje“ ji pagaliau išdrįso žengti į sceną. Labiausiai ją gąsdino žmonių reakcija ir galimos pastabos.

„Viena dalis – taip, aš turiu tą „X faktorių“, o kita – gal nepervertink savęs, pirma pabandyk ir pažiūrėk. Tai vat, aš dar mokausi dainuoti. Aš noriu padaryti tai, ką aš noriu daryti. Suprantu, kad einu į sritį, kur galiu sulaukti labai daug neigiamų komentarų ir kritikos. Susikaupiau ir jeigu ką grįžusi namo į pagalvę išsiverksiu“, – prieš lipant į sceną dainuoti „Kėdžių iššūkyje“ kalbėjo M. Šalčiūtė.

Tiems, kurie nežino, kas yra Monika Šalčiūtė, ji gali atsakyti pati. Ko jau ko, bet humoro jausmo ir saviironijos jai netrūksta. „Dar yra, kurie nežino, kas aš esu? Aš juokauju, aš nesusireikšminu. Aš esu mergina iš pasakos... Juokauju, aš vėl visą laiką juokauju. Aš esu šokėja, dabar „influencerė“. Nors aš manau, kad ta veikla užsiimu jau seniai. Dabar yra apibrėžimas, ką aš darau. Anksčiau žmonės nelabai suprato, ką dariau internetuose. Taip pat dar fotomodeliuoju. Pati dirbu ir kitas merginas įdarbinu dirbti tą pačią veiklą, kuria aš užsiimu“, – apie tai, ką veikia gyvenime, kalba M. Šalčiūtė.

Nors ir kaip ruošėsi, lankė vokalo pamokas ir kaupėsi psichologiškai, vis tiek jaudulio išventi nepavyko. „Blogas jausmas, verkti noriu, vemti ir panašiai.  Man labai baisu, aš nesijaučiu pasiruošusi ir neišnaudoju savo laiko. Aš labai noriu save išbandyti, pasiimti iš „X faktoriaus“ viską, ką įmanoma pasiimti. Atrodo, kad gal nepavyks, nepasinaudosiu šia galimybe“, – graudinosi M. Šalčiūtė.

Interviu metu netrūko ir ašarų – Monika prisiminė gyvenime neišnaudotas galimybes.  „Kvėpuok, atsipalaiduok – negaliu kvėpuoti... Reikia nekvėpuoti, apalpti ir kad nereikėtų dainuoti. Aš jau ne pirmą kartą savo gyvenime nepasinaudoju suteikiamomis galimybėmis. Vis tiek aš atėjau, nelikau namie“, – šluostydama ašaras prieš televizijos kameras kalbėjo nuomonės formuotoja.

Ką apie M. Šalčiūtės pasirodymą pasakys sau komandą besirenkanti Justė Arlauskaitė-Jazzu? Kaip Monikai pavyks padainuoti? Ar ji gaus kėdę?

M. Šalčiūtės ir kitų dalyvių pasirodymai sekmadienį, 19.30 val. per TV3.

GALERIJA

  • „X faktoriuje. Žvaigždės“ – M. Šalčiūtės ašaros: nepavyks, negaliu kvėpuoti
Fotodienos nuotr.
Rašyti komentarą
Komentarai (1)

Paulius

Negaus tos kėdės

SUSIJUSIOS NAUJIENOS