Apklausa: konservatoriai gavo pasitikėjimo kreditą ir atsiplėšė nuo „valstiečių“ | Diena.lt

APKLAUSA: KONSERVATORIAI GAVO PASITIKĖJIMO KREDITĄ IR ATSIPLĖŠĖ NUO „VALSTIEČIŲ“

  • 111

Valdantieji konservatoriai išlaiko tvirtas pozicijas politinių partijų reitingų viršuje, o atotrūkis nuo antroje vietoje likusių „valstiečių“ didėja, rodo antradienį naujienų portalo delfi.lt skelbiama „Spinter tyrimų“ apklausa.

Už Tėvynės sąjungą – Lietuvos krikščionis demokratus sausį žadėjo balsuoti 18,9 proc. apklaustųjų, Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga sulaukė 11,2 proc. respondentų paramos.

Politologas Mažvydas Jastramskis sako, kad lyginant kelių mėnesių duomenis matomas atotrūkio didėjimas tarp konservatorių ir valstiečių, o tai susiję su tuo, kad rinkėjai naujai valdžiai duoda pasitikėjimo kreditą.

Tendencija yra ta, kad valstiečių ir konservatorių partijos rugsėjį pagal reitingus buvo apylygės. Žiūrint į skirtumą tarp jų, dabar jis išsišakojo gana aiškiai.

„Tendencija yra ta, kad valstiečių ir konservatorių partijos rugsėjį pagal reitingus buvo apylygės. Žiūrint į skirtumą tarp jų, dabar jis išsišakojo gana aiškiai“, – delfi.lt sakė M. Jastramskis.

Toliau partijų reitinge rikiuojasi Liberalų sąjūdis su 8,8 proc., Laisvės partija su 8,2 proc. ir socialdemokratai su 5,9 proc. paramos. Už Darbo partiją žadėjo balsuoti 4,2 proc. apklaustųjų, Lietuvos lenkų rinkimų akciją – Krikščioniškų šeimų sąjungą – 2,9 proc.

„Spinter tyrimai“ 2021 metų sausio 18-27 dienomis delfi.lt užsakymu apklausė 1013 respondentų nuo 18 iki 75 metų. Pusė iš jų apklausti telefonu, pusė internetu. Skelbiama, kad tyrimo rezultatų paklaida 3,1 procento.

Tyrimų bendrovė „Vilmorus“ šiuo metu yra sustabdžiusi apklausas respondentų namuose dėl šalyje paskelbto karantino.

Rašyti komentarą
Komentarai (111)

Lietuvoje KGB-tai -- sovietų represinių struktūrų AGENTAI,

kurie POKARYJE t r ė m ė gyventojus į SIBIRĄ, ----kai Lietuvos ŽMONĖS i š k o v o j o NEPRIKLAUSOMYBĘ , jiems Lietuvojep a d ė j o PASISLĖPTI :--- KONSERVATORIŲ-SOCDEMŲ g a u j o s savo g r e t o s e, kurie iki šių dienų TURI GALIMYBĘ veikti taip , kaip veikė s o v i e t m e č i u -- alinti žmonių gyvenimą,-- juk nuo jų MES sugebėjome " p a b ė g t i", iškovodami Lietuvos VALSTYBINGUMĄ, TIK p a s i i m d a m i šį sovietinį ŠLAMŠTĄ, kuris pastoviai alina 30 metų , MŪSŲ iškovotą l a i s v ę ir SKURDINA gyvenimą,---- JIE net sugebėjo p a s i s l ė p t i , už TREMTINIŲ--politKALINIŲ, kuriuos jie t r ė m ė , NUGAROS.---juk daugelis ž i n o ,kad sovietiniai AGENTAI yra pati PAVOJINGIAUSIA struktūra pasaulyje, gebanti p a s l ė p t i ir vykdyti ŽMONIŲ gyvenimo ARDOMĄJĄ veiklą.

Nesitiki tikrai

Pagal komentarus ir patiktukus, sakyciau kad valstieciai turetu buti 20%, o konservatoriai 7% . Kas rodo ne tik apklausa bet ir rinkimus suklastotus.

Vištos walmora \\\\\.../////

Kas buvot apklausti portalo 'SPINTER TYRIMAI' spaudžiam ŽALIĄ,kas ne RAUDONĄ.---Su pagarba, koncervų numylėta, ŽALIA Višta.
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS