A. Armonaitė ir R. Šimašius kuria liberalią politinę partiją | Diena.lt

A. ARMONAITĖ IR R. ŠIMAŠIUS KURIA LIBERALIĄ POLITINĘ PARTIJĄ

Lietuvos Valstybės atkūrimo dieną, Vasario 16-ąją, Vilniuje, rengiamas pirmasis šventinis Seimo narės Aušrinės Armonaitės ir Vilniaus mero Remigijaus Šimašiaus inicijuojamos liberalios politinės partijos susitikimas.

„Rengiame pirmąjį didelį bendraminčių ir bendražygių susitikimą - Lietuvos konferenciją, kurioje duosime startą naujos liberalios politinės partijos kūrimui. Tai žmonės, kurie nori atverti naują puslapį Lietuvos politikoje - atvirą, optimistinį, laisvą ir drąsiai žiūrintį į priekį“, - kalbėjo A. Armonaitė.

„Nuo Aušrinės idėjos paskelbimo jau atsirado beveik 2000 piliečių, norinčių jungtis prie šios idėjos. Tai tik patvirtina, koks didelis poreikis yra tvirtai liberalų politikai, ypač dabar, kai valstybėje siautėja valstietiška į varžymus, nepasitikėjimą šalies piliečiais orientuota politika”, - sako Vilniaus meras R. Šimašius.

Šiuo metu iniciatyvinę komandą sudaro beveik 2 tūkstančiai bendraminčių Lietuvoje ir užsienyje. Vasario 16-osios renginys skirtas aptarti idėjoms, kurias iniciatyvinės komandos nariai išskyrė, kaip svarbiausias - švietime, ekonomikoje, žmogaus teisių srityje. Konferencijos metu taip pat vyks diskusija dėl tolesnių veiksmų, kuriant naują liberalią politinę partiją.

Rašyti komentarą
Komentarai (13)

beda

seimo nariu proto 'istekejimas' visiskas neigalumas.

Zoro

0 + 0 = 0 (JĖGA). 0 × 0 = 0 (SINERGIJA). 0 + 0 × 0 = 0 (LIBERALAI).

...

Tai kiek liberaliukų toji AA prigimdys?
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS