Buvęs kariuomenės vadas A. Pocius jungiasi prie konservatorių | Diena.lt

BUVĘS KARIUOMENĖS VADAS A. POCIUS JUNGIASI PRIE KONSERVATORIŲ

Buvęs Lietuvos kariuomenės vadas ir Lietuvos ambasadorius Rumunijoje Arvydas Pocius jungiasi prie Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų (TS–LKD) partijos, BNS patvirtino partijos komunikacijos vadovė Vytautė Šmaižytė.

„TS-LKD matau kaip stiprią, augančią politinę jėgą, kuriai ypatingai rūpi Lietuvos gynyba, saugumas ir patriotizmo ugdymas mūsų visuomenėje. Prie šių darbų norėčiau prisidėti pasiūlydamas savo žinias ir patirtį“, – pranešime teigė A. Pocius.

Jis ketina prisijungti prie atsinaujinančio TS-LKD skyriaus jo gimtajame Klaipėdos mieste.

„Matau, kad Klaipėdos konservatoriai taip pat žengia labai gera kryptimi, yra daug jaunimo ir patriotiškų žmonių, su kuriais galime nuversti kalnus“, – teigia A. Pocius.

Partijos pirmininkas Gabrielius Landsbergis sako, kad A. Pocius yra vienas iš Lietuvai daug davusių „aukšto kalibro valstybininkų“ bei  vertina jo žinias, patirtį ir kompetenciją.

„Tikiu, kad jo prisijungimas parodys puikų pavyzdį ir kitiems žinomiems valstybės žmonėms jungtis prie mūsų bendruomenės, ypač artėjant 2020 m. rinkimams“, – teigia TS-LKD vadovas.

Atsargos generolas leitenantas A. Pocius kariuomenei vadovavo 2009-2014 metais, nuo 2014-ųjų iki šių metų spalio ėjo ambasadoriaus Rumunijoje pareigas.

Rašyti komentarą
Komentarai (11)

simonaitis

visi vagys ir melagiai jungiasi i viena kompanija :D zlunga matyt jau broilerio projektelis

Rimantas

Malonu skaityti, kad buvęs mano Vadas jungiasi prie partijos, kurios idėjoms pritariau visą laiką. Manau, kad jo gyvenimiška patirtis tikrai bus naudinga tiek partijai, tiek Lietuvai. O kremlinių komentatorių lojimas tik patvirtina, jog Vado pasirinkimas taps didele kliūtimi toliau durninti žmones.

Eršketas

Eik tu Na Na...kvailių gaujos skalike,išsivemk kvaišalus,gal atsipeikėsi.
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS