D. Grybauskaitė dalyvaus Europos politikos forume Briuselyje | Diena.lt

D. GRYBAUSKAITĖ DALYVAUS EUROPOS POLITIKOS FORUME BRIUSELYJE

Prezidentė Dalia Grybauskaitė išvyko į metinį aukšto lygio Europos politikos forumą („State of Europe“) Briuselyje, rengiamą organizacijos „Friends of Europe“.

Tai – vienas didžiausių ir populiariausių forumų, į kurį sukviečiami įtakingiausi Europos politikos formuotojai. Jis rengiamas kasmet tomis pačiomis dienomis kaip ir Europos Vadovų tarybos posėdžiai. Prezidentė yra pakviesta pradėti forumo apskritojo stalo diskusijas.

Tarp dalyvių – buvęs Italijos ministras pirmininkas ir eurokomisaras Mario Montis, buvęs Pasaulio prekybos organizacijos generalinis direktorius Pascalis Lamy, Lenkijos ministras pirmininkas Mateuszas Morawieckis ir daug kitų ryškių Europos politikų, nevyriausybinių organizacijų vadovų, jaunųjų Europos lyderių.

Šis „State of Europe“ forumas jau šešioliktasis. Briuselio ekspertinė ne pelno organizacija „Friends of Europe“, užsiimanti ES politikos analize, siekia, kad forumuose kasmet būtų keičiamasi naujomis Europos ateities idėjomis.

Rašyti komentarą
Komentarai (7)

Anonimas

KGB ziurke,

Su pagarba

Visada esu tos nuomonės,kad dabartiniam prezidentui dar teks gerokai paplušėti,kad pasiektų buvusios Prezidentės lygį,jos įvertinimą užsienio politikų.Džiaugiuosi jos pasiekimais ir linkiu tolesnės sėkmės.

kaunietė

Sėkmės pon.Prezidentėi !
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS