D. Grybauskaitė sako, kad viešai nerems nė vieno kandidato į prezidentus | Diena.lt

D. GRYBAUSKAITĖ SAKO, KAD VIEŠAI NEREMS NĖ VIENO KANDIDATO Į PREZIDENTUS

Prezidentė Dalia Grybauskaitė ketvirtadienį pareiškė, kad viešai nerems nei vieno kandidato į šalies vadovus.

„Aš nekomentuosiu nė vieno kandidato, jų pasisakymų ir viešai neišsakysiu palaikymo nė vienam iš kandidatų, norėdama išlikti neutrali, nedaryti įtakos Lietuvos žmonių nuomonei ir palikti Lietuvos žmonėms patiems apsispręsti, kokio prezidento jie norėtų“, – po susitikimo su Seimo valdyba sakė D. Grybauskaitė.

Apie kandidatavimą kitų metų pavasarį vyksiančiuose prezidento rinkimuose jau yra paskelbę buvęs diplomatas ir užsienio reikalų ministras Vygaudas Ušackas, parlamentarai Žygimantas Pavilionis, Aušra Maldeikienė ir Naglis Puteikis, Europos Parlamento narys Valentinas Mazuronis.

Svarstantys kandidatuoti teigia prezidento patarėjo darbą SEB banke paliekantis Gitanas Nausėda, filosofas, vienas Lietuvos Persitvarkymo Sąjūdžio pradininkų Arvydas Juozaitis.

Kiti potencialūs kandidatai yra parlamentarė Ingrida Šimonytė, eurokomisaras Vytenis Andriukaitis, premjeras Saulius Skvernelis, visuomenės nuomonės apklausose aukštai įsitvirtinęs Kauno miesto meras Visvaldas Matijošaitis.

Oficiali prezidento rinkimų kampanija prasidės spalį arba lapkritį, kai Seimas priims nutarimą dėl rinkimų datos.

Rinkimų pirmasis turas turėtų vykti kitų metų gegužės 12 dieną, antrasis – gegužės 26 dieną.

Rašyti komentarą
Komentarai (4)

Anonimas

gal ne vieno near KGBisto tai magnolija KGBiste ir neremms.

Anonimas

Teisingai,nes nei vienas iš paminėtų nėra verti prezidentu būti.Čia reikia būti išprūsusiam,tolerantiškam,o tokių nėra. Juodina vienas kitą,net šlykštu.Riejasi kaip turgaus bobos argi tokie gali atstovauti Lietuvai.

...

"... kol 'konservai' savo kandidato nepaskelbs".
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS