D. Kepenis siūlo per Juozines minėti ir Kliento dieną | Diena.lt

D. KEPENIS SIŪLO PER JUOZINES MINĖTI IR KLIENTO DIENĄ

Seimas ketvirtadienį ketina apsispręsti, ar į Atmintinų dienų sąrašą įrašyti dar vieną naują dieną – Kliento dieną. Jei Seimas pritartų, ji būtų minima kovo 19-ąją.

Šis parlamentaro Dainiaus Kepenio siūlymas jau yra sulaukęs pritarimo Seime. Jam neabejingi buvo ypač Seimo Juozai, kurie pastebėjo, kad kovo 19 d. Lietuva švenčia Juozines.

D. Kepenio nuomone, Kliento diena paskatintų didesnę paslaugų įvairovę, geresnę jų kokybę, gerintų klientų aptarnavimo kultūrą, ugdytų pagarbą klientui.

Jo teigimu, Lietuvoje Kliento diena pradėta švęsti Klaipėdoje.

D. Kepenio duomenimis, tarptautiniu mastu ši diena švenčiama daugiau kaip 20 šalių – Švedijoje, Norvegijoje, Graikijoje, Jungtinėje Karalystėje, Lenkijoje, Latvijoje, Kroatijoje, Sakartvele ir kitur.

Šiuo metu Atmintinų dienų sąraše yra 69 dienos.

Rašyti komentarą
Komentarai (9)

Durnių laivas

Ir kas už tokius šimtamečius balsuoja?tokie pat nevisoproto.

ggg

Iš vis nieko nebedirba,pinigus ima nemenkus ir užsiiminėja durnystėmis.Ar smegenys atrofavosi,nebeaišku?Kam tokie žmonės iš vis reikalingi seime.Tik vietą užima, juokina bei piktiną visuomenę.

Paraziiiiiitas Kepenas, kodėl jam nedavė per fasadą?

Būtinai reikalinga Sveikuolių investicinio fondo apgautų klientų diena. Vagis Kepenas kiaulės akis prisidengią locham siūlydamas išeiginių...
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS