D. Nausėdienė lankėsi Italijos Raudonojo Kryžiaus asociacijoje | Diena.lt

D. NAUSĖDIENĖ LANKĖSI ITALIJOS RAUDONOJO KRYŽIAUS ASOCIACIJOJE

  • 6

Diana Nausėdienė susitiko su Raudonojo Kryžiaus generaliniu sekretoriumi Flavio Ronzi ir kitais šios organizacijos atstovais.

Susitikime buvo kalbėta apie iššūkius, su kuriais susiduria ši humanitarinę pagalbą Italijoje ir visame pasaulyje teikianti organizacija. Taip pat aptartas savanorystės skatinimas ir jo svarba vietos bendruomenėms.

Pagrindinis Raudonojo Kryžiaus principas – bet kokiomis aplinkybėmis apsaugoti žmogaus gyvybę, sveikatą ir orumą – yra itin aktualus ir šių laikų pasaulyje: tiek tose šalyse, kurias drasko konfliktai, tiek tose, į kurias bėga žmonės, ieškodami saugumo ir taikos.

Kone visos moterys, vienos ar su vaikais bėgančios iš konfliktų zonų, patiria fizinę ir seksualinę prievartą, o apie pusę pabėgėlių stovyklose besiglaudžiančių vyrų yra išgyvenę smurtą ir kankinimus, todėl labai svarbu į šiuos žmones žvelgti pirmiausia per atjautos prizmę.

Pirmosios ponios įsitikinimu, Raudonojo Kryžiaus siekis, kad visų pirma turime gelbėti žmogaus gyvybę, yra reikšmingas visais laikais ir visose valstybėse, jis tampa prasmingu paskatinimu dalintis gerąja patirtimi ir mokytis vieniems iš kitų.

GALERIJA

  • D. Nausėdienė lankėsi Italijos Raudonojo Kryžiaus asociacijoje
  • D. Nausėdienė lankėsi Italijos Raudonojo Kryžiaus asociacijoje
Rašyti komentarą
Komentarai (6)

Neturi įgimtos elegancijos

Juozukas 100% teisus. Ir tikrai ponios kostiumėlis blogai sukirptas

Tik nereikia nervintis ir piktintis,

nes pyktis grožiui kenkia ,o visos ligos nuo nervų ! Imkite į rankas Lietuvos Respublikos Konstituciją ir paskaitykite kas vykdo ir atsako už užsienio politiką ! Na,,NE TAS " laimėjo ☺,bet beveik 900 tūkstančių Lietuvos piliečių balsavo už gerb.Gitaną Nausėdą ir penkerius metus bus Lietuvos Prezidentas !

nebejuokinga

keliautojai, kas darosi Lietuvoje, visai nerūpi
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS