Detektyvas: dingusios Seimo plytelės – A. Skardžiaus kieme? | Diena.lt

DETEKTYVAS: DINGUSIOS SEIMO PLYTELĖS – A. SKARDŽIAUS KIEME?

  • 39

Seimo rūmuose – detektyvas. Dingo istorinės Nepriklausomybės aikštės trinkelės.

Tos, ant kurių Sausio 13-osios įvykių metu žmonės, susikibę už rankų, dainavo laisvės dainas, statė barikadas, saugojo Aukščiausiąją Tarybą, informuoja LNK laida KK2.

Seimo Antikorupcijos komisijos pirmininkas Vitalijus Gailius išsiaiškino, kad prieš pusantrų metų, vykdant Nepriklausomybės aikštės rekonstrukciją, dingo apie 100 kvadratinių metrų plytelių.

Labai įdomu, kad žurnalistams filmuojant Seimo nario Artūro Skardžiaus žmonos Snieguolės sodybą Trakų rajone ir ten dirbusius galimai nelegalius statybininkus, į kadrą pateko trinkelės, kurios iš išvaizdos labai panašios į tas, kurios dingo iš Nepriklausomybės aikštės.

V. Gailius tvirtina, kad turėtų būti paimtas palyginamasis mėginys ir pradėtas tyrimas arba A. Skardžius turi pateikti plytelių įsigijimo dokumentus.

 

 

Rašyti komentarą
Komentarai (39)

Kaunietis

Tam ir sugalvojamos ”rekonstrukcijos”,kad atitektu tiem kurie prie lovio.Nes dauguma vietų kurioms rekonstrukcijų nereikia,reikia tik smulkaus remonto.

Šaulys

Tokie jau nepasikeis niekad! Amen.

Būtų

svajonių šalis jeigu valdžiukai sau naudą kurtų tik va tokiom plytelėm o ne milijardais pavogtais prisidengus skystu duju terminalo statyba ir jo reikalingomu Lietuvai
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS