EP vicepirmininkė Lietuvoje diskutuos apie Europos saugumą ir migraciją | Diena.lt

EP VICEPIRMININKĖ LIETUVOJE DISKUTUOS APIE EUROPOS SAUGUMĄ IR MIGRACIJĄ

  • 3

Penktadienį Lietuvoje su oficialiu vizitu lankysis Europos Parlamento (EP) pirmininko pirmoji pavaduotoja Roberta Metsola.

Numatyti jos susitikimai su Seimo ir Vyriausybės vadovais, apsilankymas pasienyje su Baltarusija bei dalyvimas diskusijoje su Lietuvos gyventojais apie ES ateitį, pranešė EP biuras Lietuvoje.

„Europos namuose“ Vilniuje R. Metsola ir Seimo Europos reikalų komiteto pirmininkė Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė su jaunimo organizacijų atstovais, akademikais, ekspertais, interesų grupių atstovais, valstybės tarnautojais ir kitais dalyviais diskutuos apie Europos saugumo politiką, migracijos klausimus, jaunimo ateitį bei ES ekonomikos atsigavimą ir žaliąjį kursą.

R. Mecola 2017–2020 metais buvo Europos liaudies partijos grupės Piliečių laisvių, teisingumo ir vidaus reikalų komiteto koordinatore. Jis buvo parlamento pranešėja dėl 2019 metais Europos sienų ir pakrančių apsaugos reglamento.

Lietuva teigia susidurianti su Baltarusijos hibridine agresija, kai tam naudojami neteisėti migrantai.

Į šalį šiemet per pasienį su Baltarusija pateko beveik 4,2 tūkst. neteisėtų migrantų, dauguma jų – irakiečiai.

Vilnius kaltina Minsko režimą migrantų srautų organizavimu. Dėl to šalyje paskelbta ekstremali situacija.

Rašyti komentarą
Komentarai (3)

Tikrieji migrantai

Tikrieji migrantai, tiksliau pabėgėliai nuo karo buvo tie, kurie bėgo tiesiai iš Sirijos, Libijos per Viduržiemio jūrą į pietų Europą. O mūsų atveju, atskrenda per penkias šalis nuo savo tėvynės į Baltarusiją kaip turistai ir staiga pasidaro migrantais. O mes tikime jų pasakėlėmis, fui!

Lauk

Nelegalius nusikaltėlius

Reikia ES piliečių ref9erendumo

Tam kad gražint visus juo, nusikltėlius namo ir seniau ir dabar atvykstančius. Kodėl i Australiją nenuvyks ir nieks nerėkia, globokim vrkšus, norinčius gyventi geriau, svetima sąskaita

SUSIJUSIOS NAUJIENOS