G. Nausėda kviečia išrinkti stipriausias pilietines iniciatyvas | Diena.lt

G. NAUSĖDA KVIEČIA IŠRINKTI STIPRIAUSIAS PILIETINES INICIATYVAS

  • 1

Prezidentas Gitanas Nausėda kviečia dalyvauti projekte „Lietuvos galia“ ir rinkti stipriausias šių metų pilietines iniciatyvas.

Antradienį startavusiame projekte balsavimas vyks iki spalio 18-osios, jo metu gyventojai kviečiami išrinkti, jų manymu, labiausiai nusipelniusias iniciatyvas „Stiprios“, „Teisingos“, „Žalios“ ir „Inovatyvios“ Lietuvos kategorijose.

„Valstybė yra stipri tiek, kiek pajėgi, atspari ir pasirengusi veikti jos pilietinė visuomenė“, – pranešime spaudai sakė prezidentas.

Iš viso projekte registruota per tris šimtus iniciatyvų.

Projektu „Lietuvos galia“ siekiama didinti pilietinę galią, motyvuoti ir telkti aktyvius gerovės kūrėjus. „Lietuvos galios“ projekte – įvairūs visuomeniniai judėjimai, bendruomenės, nevyriausybinės organizacijos, savanorystės projektai iš visos Lietuvos ir lietuvių bendruomenių užsienyje.

Kasmetinių „Lietuvos galios“ apdovanojimų nugalėtojai bus renkami dviem etapais – viešu balsavimu ir komisijos vertinimu. Piliečiai už labiausiai patikusias iniciatyvas kviečiami balsuoti projekto interneto svetainėje lietuvosgalia.lt.

15 daugiausiai balsų surinkusių iniciatyvų iš kiekvienos kategorijos bus pateiktos svarstyti komisijai. Įvairių sričių ekspertų komisija išrinks 20 šių metų konkurso laureatų, jie bus apdovanoti per iškilmingą ceremoniją Prezidentūroje gruodžio 9 dieną.

Rašyti komentarą
Komentarai (1)

Lietuvos galia - nesuteikti malonumo šaudytis ?

"Prof. Vytautas Landsbergis pasakoja, kad dirbdamas Aukščiausioje Taryboje turėjo pasiruošęs asmeninio pasipriešinimo planą ir visuomet po lova laikė šautuvą. „Man buvo labai aišku, kad sausio 13 ar 14 dieną, ką darysiu, jeigu jie ateis. Man buvo net davę ginklą, turėjau po lova šautuvą Aukščiausioje Taryboje. Bet nutariau, kad galbūt juos reiktų sutikti darbo vietoje ir nesuteikti malonumo šaudytis viduje kabineto, tegul nušauna, o aš dirbsiu savo darbą“, – sausio įvykius prisimins prof. V. Landsbergis." Visą interviu su prof. Vytautu Landsbergiu žiūrėkite laidoje KK2 per LNK. Eterio data 2016 12 22

SUSIJUSIOS NAUJIENOS