G. Nausėda su gynybos ministru ir kariuomenės vadu aptarė viruso krizės valdymą | Diena.lt

G. NAUSĖDA SU GYNYBOS MINISTRU IR KARIUOMENĖS VADU APTARĖ VIRUSO KRIZĖS VALDYMĄ

  • 6

Prezidentas Gitanas Nausėda antradienį su krašto apsaugos ministru Raimundu Karobliu ir kariuomenės vadu generolu leitenantu Valdemaru Rupšiu aptarė koronaviruso krizės valdymą.

„Susitikime prezidentui pristatytas ir aptartas dėl koronaviruso plitimo Lietuvoje kylančių rizikų vertinimas, galimi scenarijai bei situacijos valdymo modelis“, – informavo Prezidentūra.

Anot pranešimo, rizikų vertinimą bei situacijos valdymo modelį parengė specialiai tam kariuomenės vado suburta grupė, ją sudaro kariuomenės ir specialiųjų tarnybų atstovai, medicinos ekspertai.

Prezidentūros teigimu, kariuomenės vadovybė ketina atnaujinti ir toliau prezidentui pristatyti rizikų vertinimą bei tobulinti siūlomus valdymo scenarijus, taip pat bus tariamasi dėl galimo jame numatytų priemonių įtraukimo į Valstybės ekstremaliųjų situacijų operacijų centro veiksmus.

Per susitikimą aptartas ir šiuo metu jau vykstantis bei ateityje galimas glaudus įvairių valstybės tarnybų bendradarbiavimas su kariuomene, jų turimų žmogiškųjų bei materialinių išteklių pasitelkimas.

„Įvairios šalies institucijos šiuo metu kreipiasi pagalbos į kariuomenę, tačiau tai vyksta nekoordinuotai. Kariuomenė jau įsitraukia ir turi galimybę plačiau prisidėti prie pastangų stabdyti viruso plitimą, tačiau jos turimi ištekliai turi būti pasitelkiami ir koordinuojami centralizuotai“, – pranešime spaudai teigė prezidentas G. Nausėda.

Prezidentas taip pat paragino imtis visų būtinų priemonių šiuo metu šalyje esančių Lietuvos bei užsienio pajėgų sveikatai ir saugumui užtikrinti.

Rašyti komentarą
Komentarai (6)

tykekimes

gal sorostatytinis nepasiduos bergerklano itakai ir neperleis salies policaju ar karinei chuntai nuo kurios 1 zingsnis iki 3PK ir su gaubicom ir A saukstais pries virusa nepakovosi nes tam yra medikai.....

Naujienos

1.Kinija naikina karantiną, su virusu susidorota! 2.„Klestintis“ kapitalizmas – bejėgis: pagalbą Italijai teikia socialistinė Kuba. 3.Rusija 9 -iais lėktuvais IL-76 į Italiją atsiuntė viską: pradedant virusologais ir baigiant „KAMAZ“. Atskridę pasakė:„Sveiki. Mes esame tie, kuriuos jūs penkerius metus dusinate sankcijomis. Mes atskridome jums padėti“. 4.Perversmo ištroškę konservatoriai Verygai „siūlo“ nusišauti. 5.Dėl koronaviruso JAV paleidžiami kaliniai.

valius

tikimės, kad prezidento kaukė bent jau Hugo Boss.
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS