I. Degutienė nedalyvaus būsimuose rinkimuose, svarsto trauktis iš politikos | Diena.lt

I. DEGUTIENĖ NEDALYVAUS BŪSIMUOSE RINKIMUOSE, SVARSTO TRAUKTIS IŠ POLITIKOS

Opozicinės Tėvynės Sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos narė Irena Degutienė teigia, kad dabartinė Seimo kadencija jai yra paskutinė – konservatorė planuoja trauktis iš politikos.

Parlamentarė teigia, kad nedalyvaus nei 2020 metų Seimo, nei kitąmet vyksiančiuose savivaldybių tarybų ar Europos Parlamento rinkimuose. Konservatorių atstovė sako, jog atėjo metas suteikti galimybę politikoje kitai kartai.

„Tikrai nedalyvausiu. Niekur nedalyvausiu. Galvoju trauktis (iš politikos – BNS). Atėjo jau kita karta, laikmetis ilgas politikoje praėjo ir manau, kad pats laikas jau trauktis (...) Jau kai dalyvavau ir šituose (2016 metų Seimo – BNS) rinkimuose, iškart ir savo kolegoms sakiau, kad jau paskutinį kartą dalyvauju rinkimuose“, – BNS antradienį sakė I. Degutienė.

Seimo pirmininko pavaduotoja, TS-LKD frakcijos seniūno pirmoji pavaduotoja I. Degutienė Seime dirba nuo 1996 metų. 2009-2012 metais I. Degutienė buvo Seimo pirmininkė.

 

Rašyti komentarą
Komentarai (21)

Stasys

PATS LAIKAS, KIEK GALIMA? LABAI MĖGSTA PADLAIŽAUTI, KAM REIKAI, O JAU NUOMONĖS APIE SAVE IR SAVO ŠEIMĄ, TAI NEMIRS NUO KUKLUMO NIEKADA!!!

...

Che, bobulė užsimanė būt drauge su Dėdule 'pakavota'.

To Patrijotas

Tikras patriJotas esi, ane?:)
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS