I. Šimonytė: V. Čmilytė-Nielsen turi savybių, kurios yra svarbios Seimo pirmininkui | Diena.lt

I. ŠIMONYTĖ: V. ČMILYTĖ-NIELSEN TURI SAVYBIŲ, KURIOS YRA SVARBIOS SEIMO PIRMININKUI

Liberalų sąjūdžio pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen turi svarbių savybių, kurios padėtų einant Seimo pirmininkės pareigas, sako konservatorius į Seimo rinkimus vedusi, kandidatė į premjeres Ingrida Šimonytė.

„V. Čmilytė-Nielsen turi daug savybių, kurios yra svarbios ar būtų svarbios Seimo primininkui. Viktorija turi daug gebėjimų telkti, neantagonizuoti ir kažkaip padaryti Seimo darbą mažiau, galbūt, konfliktišką negu mes matėme iki šiol. Nors tai ne tik Seimo pirmininko atsakomybė, bet taip pat ir paties Seimo“, – delfi.lt laidoje „Lietuvos politikos forumas“ teigė I. Šimonytė.

Buvusi šachmatų čempionė V. Čmilytė-Nielsen Seime dirbs antrą kadenciją. Ji antrame rinkimų ture sekmadienį iškovojo parlamentarės mandatą Senamiesčio-Žvėryno vienmandatėje apygardoje.

Liberalų sąjūdžiui V. Čmilytė-Nielsen vadovauja nuo 2019-ųjų rugsėjo. Partijos pirmininkės kadencija – dveji metai.

Šių metų Seimo rinkimuose liberalai pirmajame rinkimų ture iškovojo šešis mandatus. Į antrąjį turą iš viso pateko devyni partijos atstovai.

Rašyti komentarą
Komentarai (17)

nejuokinkite ,mes ne akli,ir nedurni

vyrai ko draskotes,jug i lova gultis nereiks,bet Simonyte kazkiek dar masto,oCmilyte tai kaip ir Gabrielius tik del vaiizdo,per daug jau ir armonaite taskosi,taip taskytis pradzioje nedera,dar kojos neapsilo o jau mandrumo per krastus liejasi,jaunos bet naivios,santorumas visada padeda,o dabar juokinga ziurint,tik viena Simonyte realiai kalba,

Man

Taip pat ŠimOnytė už Grybę baisesnė,o piktos tai abi už tai ir senmergės

Smūgis į G tašką

Ar atlaikys Armonaitės G taškas? Ir taip kiekvieną dieną? Gali ir Žolė nepadėti.
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS